SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zła rada - kupiony storm na 1 cykl (nie otworzony)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 441
Witam.
Mam taki problem, ponieważ troche zawaliłem. Posluchalem kilku typów, i kupilem na 1 cykl storma. Nie biore go jeszcze. Co mam zrobic? Kupic, jak tu wiekszosc radza kreatyne mono vitalmaxa + jakies bialko, a storma zostawic na pozniej? Piszcie, czekam na odpowiedzi ;p Wiem ze zrabalem, najpierw sie czyta a pozniej kupuje. Ale prosze o wyrozumialosc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
Nie ma różnicy czy ty dasz storma teraz czy mono głownie chodzi o formę która działa jaką jest kreatyna i nie ma mocnej czy słabej kreatyny a reszta tych dodatków w stormie nie działa więc... czy ty zaczniesz od kreatyny czy kreatyny+placebo ??? jaka to różnica???

Zmieniony przez - generau2 w dniu 2010-09-25 02:24:06

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wypelnij bedzie latwiej wspolpracowac:
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html
+ rozklad b/w/t w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rodzaj kreatyny staku to jest tylko i wylacznie kwestia kasy, jak Cie stac pozniej kupic np tez storma to jedz go na pierwszy cykl, to nie jest jakis steryd przeciez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
A jaki sens widzisz w tym że wszamie storma na 1cykl i bd taki sam efekt jak przy 300g mono za 30zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ja sam moge powiedzieć, bo brałem na 1cykl massacre i efekt był nawet gorszy niż przy drugim cyklu na mono ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Tomgo1990 a jaki sens jak wszamie mono a potem storma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
J.W. Ja bym dokupił sobie mono np. z Vitala, a na Stormie poleciał w następnym, bardziej złożonym, cyklu, gdzie będziesz mógł kombinować.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Taki że Storm ma dodatki które na drugim cyklu bd odczuwalne... a teraz jak jest że tak powiem "czysty" i nic nigdy nie szamał to mono bd działało tak efektywnie jak storm

Zmieniony przez - Tomgo1990 w dniu 2010-09-24 17:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
akurat storm to prosty stak i jescze raz powtorze, jesli ma kase to moze co cykl sobie kupowac storm'a, zadnych innych przeciwwskazan nie ma. Dodatki i sama kreatyna bedzie dzialala tak samo za drugim i trzecim razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 441
A co by sie stalo gdybym wzial np od razu Storma? Stracilbym tylko kase czy np organizm by sie za szybko przyzwyczaił czy cos w tym stylu?

Zmieniony przez - Celdx w dniu 2010-09-24 17:31:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CarboMax Energy Power - kiedy stosować (2x dziennie)

Następny temat

po treningowe suple

WHEY premium