SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZŁOTY ŚRODEK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 420
a teraz pytanie odnosnie mojego treningu. Otóz mam zgryz ponieważ moge ćwiczyc tylko dwa razy w tygodniu. chodze więc na siłownię co 4 dni i robie wszystko ( oprócz nóg bo nogi mam dobre od mocniejszej jazdy na rowerze).
Czyli robie klatke,plecy, bicepsy,tricepsy,barki . brzuch robie w domu.
Na treningu spędzam 2 godziny. najpierw klata, potem plecy
( lub odwrotnie) ,i reszta. dodam ze robie masówke.
Wiem. zaraz powiecie ze tak nie mozna, że trzeba dzielic trening itd itd. ale ja nie mam takiej mozliwości.!!
Chodzi mi o porade, o znalezienie złotego środka aby zoptymalizopwac osiagane wyniki, trenując tak jak moge czyli co 4 dni robiac to co robie.
Dodam , ze w zwiazku ze znaczna dlugoscia treningu - 2h- 30 minut przed nim jem minimum 150 gram ryzu z owocami wiec jakies 120-130 gram czystych weglowodanow, a podczas i zaraz po treningu - banany. jak tylko przychodze do domu to pałaszuje duzo białka i jakies węglowodany .ogolnie nie czuje sie zmeczony podczas cwiczen.
Co zrobić zeby jak najbardziej zoptymalizowac moje treningi i przyszle wyniki ( kulturystyka rekreacyjna - ale po cos jednak chodze na silownie ) . czy jest cos co moze pomóc w takiej sytuacji ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
a moze HIT??

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Cwiczenie latem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium