SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ząb mądrości...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
a moze sie okazac ,ze zab ten naciska na inne obok i bol bedzie sie utrzymywał dluzej
ja rok temu tez zwlekałem mimo iz po wykonaniu zdjecia mowiono mi ,ze obie dolne 8 bede musial wyrwac , nie bolało, nie czulem praktycznie nic, az jak nagle wdało sie jakies zakazenie z dnia na dzien i bol mnie dopadł to myslalem,ze sie obsram zadne przeciwbolowe nawet na recepte nie dawaly spokoju na dluzej niz 10-15 min
musialem w sobotni wieczór ,prywatnie jechac na jego wyrwanie w srodku lata
prawie 40min walki na fotelu dentystycznym o jego usuniecie ,a chirurg pozadnej postury ,był mega zdziwiony jakie korzenie mial ten zab

nie polecam czekac, ja tego nie chce przezywac po raz kolejny
dlatego juz niebawem ide usunac druga dolną

górne podobno beda ok i nie sprawią bólu ponieważ nie beda naciskac na zeby obok nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem podobnie. Górne ósemki wyszły mi pod koniec podstawówki z dnia na dzień bez problemu. Za to na dole jedna wciąż nie wyszła bo mam za małą szczękę przez co wypchało mi jedynkę do przodu. Druga wyszła ale coś się zaczęło babrać z dziąsłem. Pod koniec studiów sam się "znieczuliłem" i usunąłem skalpelem fragment dziąsła co dało mi spokój na miesiąc. Potem jednak trafiłem do gabinetu. Stomatolog rwał mi tego zęba przez 30 minut po czym cały spocony powiedział, że nie da rady go wyrwać Odpoczął chwiłe i zaczął rwać dalej. osobiście byłem w szkou bo moja ósemka miala dwa razy dłuższy korzeń niż koronę a w zębodole miałem wielką dziurę. Najgorsze było to, że jak facet rusząl zębem i cisnął mi szczęke w dół to ja kontrowałem nią do góry. Przez ponad 3 tygodnie miałem tak obolałe i przykurczone mięśnie, że kazdego ranka przez 10 minut musiałem rozruszać szczęke by móc mowić lub jeść

Oczywiście przy takiej dziurze od razu wdała się infekcja

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-11-28 12:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Świetnie, byłem u lekarza i powiedział, że jeszcze nie wyszedł i jest gdzieś pod dziąsłami i miewa się dobrze, czyli ogólnie mam po masie nawet na siłownie nie idę bo nic dziś praktycznie nie zjadłem szlag by to wszystko trafił

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1071
Możesz wcinać letnie, tłuste zupy I rób chłodne okłady, s*** kostki lodu. Powinny zmniejszyć ból i ewentualny obrzęk.

Zmieniony przez - Mermaidix w dniu 2013-11-28 18:22:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zatrucie pomocy!

Następny temat

Bol oklice uda, kosci ogonowej i okolice posladka

WHEY premium