SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany nos:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Witam, wie ktoś moze jak wygląda nastawienie nosa pod narkozą? I czy trzeba po takim zabiegu zostawac w szpitalu? Bo mam zabieg wyznaczony na wigilie i trochce sie martwie. Napiszcie wszystko co o tym wiecie. Dzieki za wszystkiem pomocne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
A co masz z tym nosem? W temacie złamany nos, a w celu nastawienia nosa nie trzeba się udawać do szpitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
narkoza fajna sprawa ciesz sie ze nie na żywca:)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Mam zlamany z jakims przemieszczeniem i nie wiem teraz czy bede musial zostac na swieta w szpitalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
A kiedy miałeś złamany nos? Dziwne, że nie zrobili ci tego od razu tylko karzą czekać.Ja miałem 2 razy złamany nos, za pierwszym razem lekarz mi go nastawił a drugim razem zrobiłem to sam ale widać, że u ciebie to coś konkretnego. Dziwne, że robią taki zabieg w wigilię, bardzo możliwe, że będziesz musiał zostać na obserwacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Lekarz powiedzial ze mam tydzien na nastawienie tego nosa i moge jechacv qw poniedzialek rano albo w czwartek. juz nie wiem co o tym myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
To ciekawe w jakim Ty szpitalu jesteś... Jaja sobie chyba robią. Jeszcze żebyś został na wigilie.. Co to za bzdura.

Zmieniony przez - mamed89 w dniu 2007-12-23 19:48:35

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Też miałem podobny przypadek 2 tygodnie temu. Na treningu złamałem nos,pojechałem do szpitala,zrobili mi tylko zdjęcie i kazali przyjechać na następny dzień. Później mi go nastawiali operacyjnie. Po operacji miałem gips na twarzy i opatrunki w środku nosa. Musiałem leżeć 2 dni po operacjiopatrunki wyciągneli po jednym dniu a po dwóch dniach dopiero pozbyłem sie gipsu i do domciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1368
mój kumpel jak miał złamany...
pojechał do szpitala i mu nastawili ;)
mówił że na żywca mu wsadził jakieś szczypce do nosa i wykonał jeden ruch ;)
i po krzyku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zajzyjecie i pomóżcie

Następny temat

Pęknięta kostka?

WHEY premium