SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie spiralne kości ramiennej - wyciąganie gwoździa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78
Witam. 19 maja złamałem kość ramienną - spiralnie z przemieszczeniem podczas siłowania się na rękę. Operacja - gwóźdź śródszpikowy ryglowany górą. Mija powoli 7my tydzień. Mam pytanie bo wiem że jest tu pare osob które przez coś takiego przechodziły. Mianowicie jak było w Waszych przypadkach? Gwóźdź mieliście wyciągany po roku, półtora? Czy zostawiony na stałe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość indywidualna sprawa i leży w decyzji lekarza prowadzącego ale generalnie wyciągany do ok 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78
Właśnie dwóch lekarzy ze szpitala gdzie mi wkładano powiedzieli (łącznie z prowadzacym) ze nie ma potrzeby wyciągać. Zastanawiam się czy nie powiedzieli tak żeby sobie roboty nie robić. Mam dopiero 27 lat i boję się powikłań w przyszłości. Mogą wypowiedziec się osoby które to miały?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po urazie więzadła obojczykowo-barkowego

Następny temat

Pocenie w kroczu - między pośladkami... kłopotliwa sprawa

WHEY premium