SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - stosowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Witam niedawno zakupiłem yohimbine hcl 1g
Przed treningiem wzielem całkiem dużo tej yoszka
Jednak nie czułam takiego pobudzenia o którym każdy tak mowi oczywiście brałem ja z dala od jakiegokolwiek posiłku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
Ja jem już z 4 opakowanie z haya labsa i działa książkowo, więc można na razie stosować póki nie ma wpadek%) co prawda ktoś tam w dziale marudził na to że oczywiście nie czuję działają joszki, ale zazwyczaj nie każdy wie czeko po niej na się spodziewać i czasami mamy wygórowane oczekiwania. A niestety tutaj nie ma co liczyć na efekt jak po geraminie, a wiele osób chyba takiego oczekuje :) ja obecnie 7.5mg wrzucam i shota typu sfd power przed silka i działa idealnie, Pobudzenie, termogeneza wszystko na plus

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
Witaj.
Jeżeli mowa o johimbinie w proszku czyli tą którą ty kupiłeś Ja również dość często ją stosowałem i muszę ci powiedzieć że działanie było odczuwalne. Pytanie ile jej wziąłeś i co pod twoim pojęciem kryje się dość dużo. Jana johimbinę reaguje już przy ilości 7 miligram, a taka granica gdzie czerpie z niej korzyści i nie mam jeszcze zbyt mocno nasilonych skutków ubocznych to jest około 12 mg. Więc pytanie czego tak naprawdę od niej oczekujesz? Musisz również pamiętać o tym aby zachować odpowiedni odstęp czasowy od posiłku, żeby suplement Po prostu miał możliwość W pełni się wchłonąć
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Liczyłem na lepsze pobudzenie od kofeiny Ale nowego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
Bo JK działa dość specyficznie i trudno tutaj mówić o sile powodzenia a bardziej po prostu innej jak gdyby formie tego pobudzenia. Johimbina sprawiał że po prostu czujemy takie uczucie naprzemienne trochę ciepła trochę zimna lekki dreszczyk co powiązane jest z nasileniem się termogenezy. Tutaj głównie pod tym kontem trzeba by był ją traktować czy faktycznie ta potliwość po spożyciu jest większa Bo jeżeli tak to jak najbardziej spełnia tutaj swoją rolę. Działanie uzupełniającej ośkę ma na przykład kofeina i tyrozyna także tutaj można komponować swoje mixy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Mam pytanie czy nieodczuwanie suplementu świadczy o jego braku działania czy jak to jest czy w przypadku yohimbine będzie ona nawet lekko odczuwalna w zbijaniu wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
Przede wszystkim musisz pamiętać o tym że samo pobudzenie i jego siła nie jest wyznacznikiem tego Czy produkt jak Johimbina działa dobrze na spalanie tkanki tłuszczowej. Tutaj trzeba wspomnieć również o wpływie johimbiny na specyficzne receptory w naszym tłuszczu gdzie po prostu joszka sama w sobie będzie z tym malowała organizm do korzystania z zmagazynowanego tłuszczu na potrzeby energetyczne. Oczywiście Fajnie jest Jeżeli jesteśmy dodatkowo przy tym nieco bardziej pobudzeni bo to sprawia że trening również jest bardziej intensywny A to z kolei przekłada się na większy wydatek energii podczas aktywności
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
Pytanie czy wziales na oko czy zważyłem ile przed treningiem wrzuciles .
Ja zauwazylem ze nawet w ciagu dnia w oddali od posilkow odczucie bylo mniejsze niz na przykład wzialem ja rano na czczo np przed bieganiem .
Tak jak Tomek pisze bardzo wazne jest posilek ktory spożywany . Joszka dobrze aby byla w oddali od posilku a tym bardziej od wegli wtedy odczucie jest zauważalne . Moze wydawało ci sie ze wziales sporo a byla to mala ilosc ?
Zwaz porcje , jak bedziesz nie odczuwał , doloz nastepnym razem wiecej , bo branie na oko nie jest dobrym rozwiązaniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Zauważyłem nagły spadek wagi czy to możliwe że po yohimbine ,mam brak mocy I ostatnio zauważyłem lekkie drgawki w diecie kalorii tyle samo nic nie ucinalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Ile dokładnie stosowałeś johimbiny? Nie widzę nigdzie informacji na ten temat. Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego w jaki sposób należy zrobić roztwór wodny z tego 1 grama, który zakupiłeś? Np. za pomocą strzykawki. Myślę, że jest to dość istotna kwestia.

Poza tym, johimbina nie działa pobudzająco. Jej zadanie jest trochę inne, a efekt uboczny to między innymi podwyższone tętno, gęsia skórka, uczucie zimna od zewnątrz, a ciepła w środku. Nie każdy jednak odczuwa tego typu efekty uboczne. Nie znaczy to, że nie działa.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Dostałem w zestawie miarke jednak zdecydowałem wspomóc się łyżka I wydaje mi się że trochę przesadziłem wsypalem jakoś 0.05 grama I rozpuscilem w wodzie razem z aakg I kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Jak podnoszę ciężar na ławce trzęsą mi się ręce I bardzo spadła mi moc dosłownie o jakieś 10kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa i Gainer - stosowanie

Wiecej