SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbina + kofeina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jak pierwszy spalacz, to taki lajcikowy i w miare dobry bedzie np. dyma burn od dymatize

co do joszki musisz pamietac o odstepie miedzy posilkami. przerwa miedzy posilkiem z weglami a joszka powinna wynosic ok 2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Yohimbina to alfa-blocker. Zastanów się dwa razy, zanim to weźmiesz ;)) Serducho wali nieprzeciętnie.

Dawki sugerowane jako działające na inhibitację alfa receptorów w komórkach tłuszczowych, to 0.2-0.3 mg/kg sm.

Takie rzeczy są Ci potrzebne dopiero, gdy widzisz 2 fałdy z 6-paku (ok 9-10%). Jeżeli nie masz na udzie fałdy ok. 5mm - a nie masz (!), to daleko Ci do problemów z mobilizacją tłuszczu. Po prostu masz jeszcze pokłady, które mają większą proporcję beta2 receptorów do alfa2, więc powinny łatwo reagować na stymulację adrenalinką. Wystarczy odpowiednia intensywność treningu aerobowego lub poprzedzenie tabatą, treningiem metabolicznym, interwałem.

Te sprawy poruszają książki Lylanda McDonalda. Łatwo znajdziesz je w torrentach. Tfu, legalnie na bodyrecomposition(dot)com

Pozdrawiam

MW2/UD2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze rozumiem, Yohimbina z kofeiną działa dopiero ,gdy na udach zostaje warstwa tłuszczu o grubości 0,5 cm? W takim razie z tego miejsca dziękuje gościowi z tego forum, który mienił się dietetykiem czy kimś tam w rzeczywistości i polecił mi ten środek, uprzednio widząc moje zdjęcie, w samych majtkach. Nie dość że jestem bezrobotny, obecny stan zdrowia nie pozwala mi na podjęcie pracy to oczczędności w kwocie 80 zł wyrzuciłem w błoto. Teraz planuje kupic bieżnie, brakuje mi troche kasy to musze pożyczać, a byłoby jak znalazł.

Odnośnie diety to jestem na low carb 8 dzień i co prawda jeszcze się nie wazyłem, zrobie to w niedziele, ale z brzucha widze że schodzi. Tak sobie myśle, nie wiem czy mam racje, że jeżeli najpierw zejdzie z górnych parti ciała z tego brzucha tylko w sumie to w drugiej kolejności pójdą nogi.





Zmieniony przez - mabiala w dniu 2011-10-21 21:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w tym temacie nikt Ci johy nie polecał. Yoha nie dla Ciebie zupełnie.

Jesli chcesz poprawić estetykę ud - najlepiej dodaj mięsa zamiast redukować.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-10-21 21:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pisze że w tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to wskaż jak możesz gdzie i kto, z ciekawości zerknę na to zalecenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa , leucyna solo - dawkowanie

Następny temat

Waga ani rusz, mięśnie również - zmora ektomorfików

WHEY premium