SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yerba mate

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Witam, w jakim wieku można zacząć pić herbate Yerba Mate? Zawiera trochę kofeiny, więc nie wiem czy jak mam 15 lat to czy mogę ją pić i czy nie wystąpią skutki uboczne. Proszę o pomoc !
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Jeśli mówimy o prawidłowym przygotowaniu yerby tj. mate, bombilla to raczej odradzam. Sypiesz do naczynia ok. 3/4 objętości naczynia i zalewasz wodą. Przy takim przygotowaniu zawartość kofeiny może wahać się w granicach 370-700 mg kofeiny więc to może odpowiadać kilku filiżankom kawy. Natomiast jeśli chodzi o picie yerby w torebkach to śmiało możesz wypić jedną. Poza tym nie wiem czy już piłeś yerbe, ale niewielu osobom jej smak przypada do gustu. Kwestia gustu... powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Piłem już yerbę i jej smak mi odpowiada, a jak będę sypał 1/4 tykwy to ile będzie mniej więcej kofeiny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
matematyki sie nie uczyles?? powiedzial ci gawri ile jest kofeiny przy 3/4 to sobie oblicz ile jej bedzie przy 1/4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jeśli pyta czy może robić coś co już robił to czego Ty od niego wymagasz...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Wiem już ile w 1/4 yerby jest mniej więcej kofeiny, ale jednak nie wiem czy taka ilość mi nie zaszkodzi ? Dodam że mam chorobę Gilbera ( problem z wątrobą ) i jeszcze troszeczkę przyspieszony rytm serca.

Zmieniony przez - krzysiek358 w dniu 2013-01-22 15:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No więc daruj sobie to.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8717
a pij sobie w tych czasach 15 latki lepsze specyfiki aplikują to yerba ma cie zabic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSH czy jest w porządku ?

Następny temat

Ból kolana

WHEY premium