SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand pytanie - sogi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
jaka dawka xpanda jest wazniejsza, przed treningiem czy po treningu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Jeśli to typowy pobudzacz to można brać przed, w innych wypadakch lepiej chyba brać po... Ja nie mam takich problemów bo z rana mono, przed shock a po XS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jeden pies jak dla mnie ale wolalbym go brac przed treningiem (bedzie dobrze pompowac) chyba ze masz xpand energized to zdecydowanie przed poniewaz zawiera kofe i pobudza

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
j/w lepiej przed treningiem

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
To zależy, przed treningiem lepsza pompa/pobudzenie ( zależy jaki XP ), po treningu lepiej się wchłania, ja osobiście bym dawałi przed i po.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
Daj przed i po to bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przed
jestem zdania ze branie kreatyny przed i po treningu jest bezsensowne,chyba ze trening trwa 2h to bym sie zastanawial
lepiej wieksza przerwe zastosowac w dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
W sumie praawda bo sie wysika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rano i po treningu, a jeżeli zalezy ci na pompie to jedna porcję przenieś na przed tren.- tą potreningową pewnie/choc ja osobiście po treningu musze wziąc kreatynę jeśli jestem na cykl- ale wtedy biorę raczej 3 porcje dziennie/..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja biorę porcję przed treningiem

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja zawsze biore rano i przed. Tobie tez tak radze.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
ok dzieki, sogi poszly.pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym rózni się HBB od BCAA i kiedy je barc

Następny temat

KREATYNA (we proszke czy we kapsach:P?)

WHEY premium