SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand i kłopoty z żoładkiem, zgaga, pieczenie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Witam mam taki problem, mianowicie jade juz na drugiej puszczce xpanda i od dwoch dni meczy mie zgaga, obojetnie co zjem zaraz pojawia sie silne pieczenie w mostu, czy xpand ma jakis szkodliwy wplyw na zoladek, nikt o tym nigdy nie pisze. Nie wiem czy zaprzestac brania xpanda czy tylko brac tabletki np reni itp. czy nie bedzie to mialo jakiegos wplywu.

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
A nie miałes nigdy problemów z flakami?

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
No co ty. skąd takie pytanie a co maja flaki do zgagi

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
waslowi chodzilo oto czy wczesniej nie miales problemów ze zgagą itp !

bo wątpie zeby przez stosowanie kreatyny wystąpil zgaga

Zmieniony przez - nupel w dniu 2005-10-08 17:41:48

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wasal ostatnio zauważyłem że jesteś po prostu "Prostym prześmiewcą..." jeżeli nie umiesz podpowiedzieć chłopakowi po co w ogóle wtrącasz sie w jego post? Nabijasz sobie liczby czy jak No chyba że strasznie sie nudzisz i piszesz NIE MYŚLĄC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
a ty jestes 23 latkiem ktory chowa puszki z kreatyna po szafkach jak dziewczyna przychodzi....
no i ...
czy ktos ci to wypomina...

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546





A co do tematu to mysle ze jesli byloby to przez Xp to problemy juz by sie zaczely przy pierwszej puszce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Nie wiem sam chyba przejde sie na gastroskopie, wrzody raczej wykluczam, gdyz pieczenie bierze mnie odrazu jak cos tylko przelke, a przy wrzodach bylo by to jakies 0,5-1h po spozyciu i nieustanny bol w zoladku, jestem zawiedziony, bo w ciagu tych 3 dni stracilem 1,5 kg masy, gdyz praktycznie nic nie moge zjesc

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
amatro-sog jak wejdzie :D


hmm ciekawe z tą zgagą a sproboj podlozyc na chwile xp i zobacz czy zgaga ustąpi czy nie !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Nie bardzo chcem przerywac kuracje, ale skoro piszecie że raczej nie od tego. Moze zaduzo chleba razowego, dzienie okolo 200g slyszalem ze od tego mozna dostac zgagi, w sumie przez pierwszys okres brania XP nic sie nie dzialo, powiem tak zaczelo sie to w czwartek wypilem wtedy 2 piwka (chociaz nie pilem piwa od przeszlo 2 miesiecy.) i wlasnie po tym mie chwycilo i tak trzyma.

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Szebka pisz na temat, a z chowaniem uciekaj do swojego tematu, nie zaśmiecaj!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAT BURNER + L-KARNITYNA raz jeszcze ????????????????

Następny temat

Suplementy

WHEY premium