SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand, Cell-Pump, Nitro II, Storm, Mono ?? HELP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
oczywiste ze jak masz kase to 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
3. nie zauważysz różnicy przy twoim poziomie zaawansowania,więc lepiej wydać mniej niż więcej na kredke, szczególnie że będziesz miał wtedy więcej kasy na żarcie, które jest ci najbardziej potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
echhhhhhhhh
gosc sie pyta ktora opcja najlepsza to pisze ktora jest najlepsza pomijajac ile on ma kasy itp.
bo tak na forum wszyscy polecaja Cp i mono bo tanio i dobrze ale warto tez sprobować innych mieszanek, bo chyba oczywiste ze efekty i tak beda podobne ale tu chodzi tez o inne kwestie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie no stary jasna sprawa, wiadmo że jak są warukni (kasa staż etc) to się składa konkretne zestawy typu shock,storm,no explode,shotgan,noz tyle że autor ma aż 60kg żywej masy więc napisałem mu jak napisałem, tobie rozpisałbym inny zestaw, jemu rozpisałem inny, bo kurde no szczeże myśle że nie zauważy różnicy a kase będzie mógł rozsądniej spożytkować, przecież doradzanie polega na wybraniu optymalnego rozwiązania, a nie na wciskaniu na siłe staffu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
przepraszam , ze co ? shotgan ?

ja proponuje horse powera + cos tam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
noshootgan ->ciekawy pod względem składu, ale drogie toto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
wiem oco chodzi tylko ze zle napisales to sie nazywa no shotgun ;) pzdr


Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2007-03-16 18:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Zdecydowalem sie na Cell Pump + mono. Wyjdzie to "w miare" tanio i bedzie to moja pierwsza przygoda ze stackiem :) Rozpisalem sobie co i jak i policzylem ile mnie to wyniesie. Niedlugo wszystko ładnie wkleje i licze na poprawki z waszej strony :)
Pozdrawiam =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197


Wyglada to tak jak na obrazku. Moze moglbym zamienic niektore suplementy na inne - tansze? A moze cos dodac, cos odjac? Ostrowie juz mam wiec bede brał ja przed snem. Nie mam sprecyzowanej diety bo nie lubie tego :/ A odzywiam sie nastepujaco (pisalem juz wyzej ale przypomne) :

platki,mleko
gainer
kanapiki, jogurt, baton
ryz, kurak
trening
ryz, kurak
jakas duza kolacja (np. leczo albo cos z serem)
Białeczko na noc

Prosze o pomoc :) Mam nadzieje, ze ten post pomoze takze innym zaczac swoja przygode ze stackami.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne :p

Następny temat

HMB + Kreatyna

WHEY premium