SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Xpand+Nitro - pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9510
Witam chciałbym od sierpnia zacząć cykl na Dymatize - XPAND 2x Pre Workout + Nitrobolon II czy takie połączenie jest korzystne ? Bo tak jakby nie patrząc Nitro 2 to też przedtreningówka więc połączenie z xpandem nie będzie pieniędzmi w błoto? Jeżeli to dobra mieszanka to w takim razie w DT Nitro II rano a Xpand przed treningiem a w DNT tylko nitro z rana? Dzięki za pomoc ;]

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26947
Teoretycznie mozna ale w miejsce nitrobolona dalbym lepiej xplode creatine od olimpa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4372 Napisanych postów 69699 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9510
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); zdjęcia mam w dzienniku, masa na wakacje, ektomorfik
2) wiek 18
3) waga/wzrost 93kg/191cm
4) staż treningowy 8 miesięcy
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy : było tego już trochę bo na początku mnie poniosło, miesiąc cyklu miesiąc przerwy więc : na początku po 3 miesiącach trenowania jakieś lipne mono + bcaa olimp,cm3+beta i obecne skończyłem na Shock therapy i Stormie, między czasie w dniach bez cyklu nitro capsy i energon X 1000, próbka s.a.w'a - Mass XXL 3kg .
7) stosowane wcześniej spalacze brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl - dużo
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26947
9 i 10 nie wypelniles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
9. 30 dni, teraz mam przerwę przedtem brałem miesiąc Storm i shock'a
10. Białko 2-2.5 na kg tłuszcz 1-1.3 na kg węgle od 5 do 6 na kg

Zmieniony przez - Unknown95 w dniu 2013-06-30 00:59:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A diety nie masz ze tak unikasz tego pkt 10 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No zedytowałem bo za szybko wziąłem wyślij, mam dietę w dzienniku mam rozpisaną ale to był przykładowy dzień. Wszystko w niej co się znajduje to się nie zmienia poza kolacją i obiadem ale bilans wychodzi podobny .

PS:US a jaką krete masz na myśli ? Bo mono nie mam zamiaru brać .

Zmieniony przez - Unknown95 w dniu 2013-06-30 01:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A teraz dopiero zauwazylem ;)
To tak jak pisalem wyzej creatine xplode olimpa sie nada lepiej do xpand.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mhm to super bo ogólnie funduszy będę miał sporo urodziny mam w sierpniu więc tym się nie przejmuje ale jeżeli jest coś droższego i lepszego to chętnie zerknę okiem chociaż ten xplode spoko jest :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jesli chcesz zaszalec to jeszcze na Detonator a od FA spojrzec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze suple (cykl kreatynowy)

Następny temat

Pytanie dotyczace wyboru suplementu odpowiedniego mojej posturze