SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand, Cell-Pump, Nitro II, Storm, Mono ?? HELP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Czesc. Mam 18 lat 180 cm wzrostu, waze 66 kg i jestem ekto. Cwicze od 3 miesiecy po przerwie. Kiedys cwiczylem kilka miechow. Moj organizm przyzwyczajony jest do cwiczen na silowni i mam dobra technike cwiczen. Cwicze planem treningowym na mase. Nie mam ustalonej diety co do grama ale odzywiam sie mniej wiecej tak:

sniadanie - platki, mleko
szkola - bułki (piers + salata), jogurt, baton
Dom - ryz + kurak
Silka
Dom - ryz +kurak
Kolacja - jakies leczo czy cos
Przed snem - ostrowia

Jadłem kiedys 2x mono ale niestety za duzo mi nie dal :/ Przeczytalem naprawde mnostwo artykulow na tym forum (bedac niezalogowany) i kazdy radzi co innego. Postanowilem zrobic sobie cykl na stacku kreatynowym ale niestety nie wiem ktory wybrac.
Wszyscy polecaja CP albo XP ale w tescie wybraliscie STORMA. Kolega zaproponowal mi Nitro II.

Jesli zakupilbym juz jakiegos stacka polaczylbym go z Bialkiem na noc, gainerem miedzy posilkami (najprawdopodobniej bedzie to Biogenix) i aptecznym ZMA.

A wiec pytanie brzmi nastepujaco: Jakiego, waszym zdaniem stacka wybrac i z czym go polaczyc :)

Bardzo prosze o porade =]
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1378
i jeszcze jedno czy moge lonczyc np carbo z nitro ?? i hmb czy nie napiszcie bende niezmiernie wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
wez x panda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
ja bym sobie jeszcze raz MoNo wziął skoro zaczynasz znowu ćwiczyć aż tak wiele nie kosztuje a może wkońcu coś poczujesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Wolalbym wydac wiecej kasy na dobry i sprawdzony cykl, a nie samo mono :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
jesli stak to jakis amerykanski

A jaki to kwestia ile chcesz na to przeznaczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
tak z 250 zl max...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
ja mimo wszytko polecam Cell Pumpa... 2 małe puchy Albo CP +Nitrobolon II

Kasę zachowaj na kolejne cykle np. na stormie, albo jeszcze lepiej doinwestuj sietę, albo jeje uzupełnienie

Snoopy18 podbij do mnioe na gg...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-15 17:56:18

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-15 17:57:06

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja polecam cp+mono czyli 100 na kredke, reszte na żarcie (ew wpc do uzupełnienia dietki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Nikt juz sie nie wypowie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 843
Wiesz co? :P Z 180cm i 66kg zywej wagi to blad brnac w suple. Zle zrobiles, ze w ogole brales to mono. Podbij narazie na wadze (zaopatrz sie w carbo+jakies bialko) i cwicz. Na samych kreatynach masy sie nie robi... Rob mase. Wiem, ze gadanie o diecie jest upierdliwe, ale staraj sie jako taka trzymac.
MASSUJ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Ktory zestaw wybrac?

1. Xpand + Cell Pump

2. Xpand + mono Olimpu

3. Cell Pump + mono Olimpu (To wyjdzie mi najtaniej)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne :p

Następny temat

HMB + Kreatyna

WHEY premium