SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-pand+mono-porada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
Witam, mam pewne pytanie otóż zakupiłem X-pand xtreme pump 800g i do tego 300g mono.
W dni treningowe będę brał 5g mono rano a całą porcję XP przed treningiem. Natomiast w dni nie treningowe będę brał wyłącznie 5g mono rano.
Czy zatem mam zjeść całą puchę X-panda czyli 800g czy zrobić cykl i to co zostanie odłożyć na następny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jak uważasz, obie opcje to dobre rozwiązania. Zwykle przedtreningowe odżwyki wystarczają dłużej niż na jeden cykl.
Jeśli będziesz brał porcję tylko w DT i przed treningiem, to rozłóż sobie Xp na 2 cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dawkuj jak napisałeś jak zostanie dajesz na nastepny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
Mam problem… Wczoraj skończyłem pierwszy tydzień na tym cyklu, brałem wszystko według zaleceń 5g mono rano na czczo i cała porcja XP przed treningiem a w nie treningowe 5g na czczo.
W poniedziałek po raz pierwszy zarzuciłem XP kręciło mi się w głowie i miałem to specyficzne mrowienie po Beta Alaninie o którym czytałem… W środę i dziś w zasadzie nic nie odczułem oprócz delikatniej podkreślam delikatnej pompy, jak na razie szału nie ma… Co radzicie w takim razie? Dorzucić jeszcze 5g mono po treningu dodatkowo czy jechać cały czas jak do tej pory i towar się rozkręci w 2-3 tyg cyklu… Dieta oczywiście jest i biało też szamam dwa razy dziennie według braków.

Dziękuję z góry za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jedz narazie tak jak jedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
A jeżeli drugi tydzień też wyjdzie jak pierwszy czyli kijowy to co w tej sytuacji poradzicie? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak przez najblizszy tydzien Xpand bedzie słabo działał zwieksz dawke do 1,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
ok, dzięki tak zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
Witam jestem w 3 tyg cyklu siła poszła w górę ale pompa bez zadnej rewelacji... słabiutko można nawet napisać. Zostało mi jeszcze 3 tyg tak więc moze jeszcze coś ruszy... Ale nie o tym chcialem pisac.... Męczy mnę straszne rozwolnenie po tym X-pandzie.... po treningu ide do domu i od razu siadam na kibel i normalnie ogien z dupy... na drugi dizen rano tez jest masakra.... leci ze mnie srogo... Da się jakoś to wyeliminować bo jednak jest to niekomfortowe... Poza tym czuje jakbym miał podrażnione jelita i na 2 dzień mam mega z***e!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sporo osob ostatnio skarzy sie na xp, ze sra po nim.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-05-31 20:48:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
sorry, ze wbijam w nie swoj temat, ale mam krotkie pytanko odnosnie wlasnie xpand`a i mono:
lepiej jest polaczyc tak jak to zrobil kolega, czy moze lepiej kupic dwie puchy xpanda na cykl i nie laczyc z mono? ktora opcja efektywniejsza?

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leucyna?

Następny temat

CO POLECICIE ?

WHEY premium