SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-pand+mono-porada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13346 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Moze jeszcze ktos sie wypowie i poradzi cos bo tak na prawdę nie da się fuknkcjonowac a ten cykl okaze się prawdziwą męczarnią .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 493
powiem Ci, ze ja też po tym mam ostre sranie...i lekkie zawroty głowy...po treningu mógłbym od razu iść spać...nie wiem co jest grane :O

ale fakt, ze mimo to pompa była niezła, czułem, że mogę ćwiczyć i ćwiczyć...praktycznie się nie męczyłem...no ale potem dętka i na kibel

Zmieniony przez - 19adamo88 w dniu 2011-06-01 05:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8258 Napisanych postów 150156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
Dziś był 2 trening na 3 tygodniu stosowania X-panda+mono.... i panowie powiem wam szczerze ze to byl dramat... chciało mi się żygać na treningu nie mogłem pić wody nawet... totalna lipa. Brzuch mam nadędy jak bym wypił z 5 browarów albo był w 7 mies ciąży.... Mam obrzydzenie do jedzenia i s*******one samopoczucie i oczywiście kamień na żołądku nie mogę nic zjeść.... Humor oczywiście też z***any przez to wszystko..... totalna porażka... Po treningu oczywiście wypiłem białko i sraka rozpoczęła się już tragiczna... białko jakby to spotęgowało... Jestem załamany... Co radzicie panowie proszę o konkretne porady z góry wszystkim dziękuję! Pomóżcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8258 Napisanych postów 150156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188276
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leucyna?

Następny temat

CO POLECICIE ?

Fruzelina