SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-Pand Energized - pierwsza edycja z USA - podsypany?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Mam takie pytanie do tych co siedzą w temacie. Czy ktoś ma jakieś info o tym, czy pierwszy X-Pand Energized z rynku USA był czymś podsypany? Pytam bo pamiętam, że jak go brałem to dosłownie fruwałem na siłowni a łapa mi wtedy dochodziła do 47cm na pompie (46cm bez pompy). Teraz ani ów X-Pand tak nie działa ani słynny ostatnimi czasy DY NOX Pump ani w zasadzie nic innego. Nie mogę się nawet zbliżyć do tych wyników mimo, że wszystko inne wygląda podobnie (jedynie co pracuję trochę ciężej, ale też bez przesady) i jestem starszy o jakieś 8-10 lat (nie pamiętam kiedy dokładnie go brałem, ale jak to była nowość na pewno bo w PL był nie dostępny i dostałem od kumpla z USA).

Jeśli ktoś ma info czy był podsypany to niech przy okazji poda czym i jak też to nie problem to jakie są skutki uboczne tych podsypek.

QUALITY not QUANTITY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dal byla zmiana kilka lat temu
kiedys XP to byl kosa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
ponoć informacje są tajne
ale podsypany był ,ciężko było miarkę wydobyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
a jak teraz z xp????

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
srednio

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
ale lepszy niż hp itp co???????????

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
dla mnie dalej "podsypany"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
ale mi chodzi o extrime pump tez cos jest w tym?

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Tylko kto wie czym był podsypany, jeśli był i dostali bana to te informacje powinny być jawne, aby klient wiedział czego się nażarł bo teraz np. może mieć powikłania z tym związane a nie może udzielić lekarzowi rzetelnej odpowiedzi co zażywał.

QUALITY not QUANTITY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulinox po terminie.

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium