SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XXL NUTRITION BETA ALANINE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
witam. mam pytanie do was. jakis czas temu bralem XXL NUTRITION BETA ALANINE i gdy to bralem w calym ciele mnie palilo nie moglem sie ruszac ktos pisał ze przed treningiem moze pojawic sie lekkie mrowienie na ciele ale to przekracza norme z pewnoscia bo az pali skora łzy same leca, probowalem zmniejszyc dawke mniejsza od normy ale ta miarka ma bodaj 3 gram i gdy zmniejszalem to nic nie czulem wiec albo strasznie pieklo albo wcale. Wie ktoś dlaczego tak sie dzieje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i w ilu ml wody to mieszac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 8509 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60780
ja mam obecnie beta-alaninę od APS i czy sypie 5g od razu do ust czy rozpuszczam w pół/całym kubku wody nie ma to najmniejszego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12309
To, że nie piecze bo beta alaninie, to nie znaczy, że nie działa.
Zacznij od 2g z czasem zwiększysz porcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 55122 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334734
polecam kompleksowy preparat z BA i BCAA ( stamina activlabu) tam czuć konkretnie b.alaninę
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47395 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no wlasnie że ta miarka ma 2 g wiec od 2 nie moge zaczac a jeden gram to troche smieszna porcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 8509 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60780
BA najlepiej działa przy dawce dziennej 4-6g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z Czym Połączyć..

Następny temat

TEST NIESPONSOROWANY Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps - redukcja

WPC zestaw