SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XV Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Mikołajkowy Event w SFD Łódź !!

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8609 Napisanych postów 69843 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 923823
dmq92
Prosze o skreślenie z listy. Niestety sie pokomplikowalo i juz wiem ze mnie nie bedzie

Jak Ci się jednak uda, to ogarniemy bez listy i zapisów, trzymam kciuki , jest miesiąc czasu - może uda się wszystko poustawiać, tak by udało Ci się zajrzeć
Odnośnie listy mamy na ten moment 51 osób, z czego kilka pisało o multisporcie itd. więc jeszcze spokojnie kilka miejsc zostaje.
Specjalnie już nie nagłaśniam jednak tej ustawki, bo za dużo osób na treningu , tez nie dobrze.

Za to przyszykowałem już listę dla 9 Maluszków, przebywających w hospicjum Gajusza, dla których zdecydowałem się podjąć zebrania 9 paczek.

Jeżeli ktoś z Was przyjezdnych, chce wspomóc np. jakąś konkretną osobę z tej listy lub podrzucić coś konkretnego z tego poniższego zestawienia - możecie mi dać znać, zaznaczę sobie, co będzie i łatwiej będzie to uzbierać
Ja zakupiłem już "magiczne tablice" i na pewno to nie koniec z mojej strony, ale chciałem mieć coś na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1320 Napisanych postów 2612 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 87676
Mam już 2 paki Dady 4 i 4+,te wielkie po chyba 82 sztuki, to też rzecz jasna początek. Na pewno przybędzie pieluch, podkładów Do tego kilka osób mi się zadeklarowało, że wspomoże rzeczami z tej szerszej listy(tej na czerwonym tle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8609 Napisanych postów 69843 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 923823
Super, ja po prostu odnośnie tej 9 tki powyżej - zadeklarowałem osobną pomoc (chociaż też Fundacja Gajusz) i jesteśmy nawet tutaj https://gajusz.org.pl/dla-pomagajacych/akcja-mikolaj/ wypisani: "*Podopieczni hospicjum domowego i ich rodzeństwa zostaną obdarowane przez pracowników firmy Gefco. Dziećmi Cukiniowymi zaopiekowała się Pani Ewelina i jej Przyjaciele (akcja List do Świętego Mikołaja). O Pałacowe Książęta zadba firma SFD ŁÓDŹ i jej klienci."

Tak więc bankowo zrobię te 9 mikołajkowych prezentów z całej zbiórki, a czego by brakło to dokupię

Ta szersza lista , to taka ogólna , bo na pewno dużo zawieziemy do starszych dzieciaczków z Domów Dziecka w Łodzi i dlatego tam jest dużo 'luźniejsza' lista, dla Gajusza , gdzie przebywają dzieci schorowane, najmniejsze, itd - jest to trochę mocniej okrojone i specyficzne
Tak czy siak za każdą, drobną pomoc, juz teraz dziękuję. Na pewno to wszytko będzie mega wyglądało, jak już się uzbiera w całość , będzie fotorelacja, żeby było widać ile udało się nam zebrać / dostarczyć.

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś chce się do zbiórki dorzucić, a nie ma możliwości przyjechać lub będzie, a nie ma czasu na zakupy, czy też jak zabrać ze sobą ewentualnych giftów, to może do mnie napisać co by chciał dorzucić , przelać $ , a ja na pewno do czasu ustawki z 2-3 razy będę na takich większych zakupach. Bo kilku znajomych zza granicy już mnie o to pytało. Oczywiście przedstawię dowody zakupów itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przesłalem przed chwilą maila z prośbą o doprecyzowanie ilości wskazanych dla jednego Maluszka z tej powyższej 9 osobowej listy - odnośnie pieluch/podkładów, a także o wymienienie najbardziej pożądanych nazw kosmetyków - jak otrzymam odpowiedź, to ją tutaj wkleję i będzie nam łatwiej to wszystko dograć, jak najbardziej idealnie.
Ewentualna nadwyżka - na pewno i tak powędruje do reszty potrzebujących, jeszcze raz dzięki za zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28604
53. Dawid Zgliński

Zmieniony przez - dadulek w dniu 2019-11-11 11:59:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy ustawka treningowa w Poznaniu?

WPC