SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP co dalej ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4648
no to mam takie pytanie ostatnio zrobilem cykl na Xpandzie (tym pre & post) i chcialbym zrobic sobie nastepny na czyms podobnym myslalem o stormie ale doradzcie mi cos moze z nowszych odzywek bo ostatnio sie juz nie ortientuje w nich ;) nie ukrywam ze licze na podobne przyrosty ;]

dziekuje i pozdrawiam ;]

liczy sie tylko masa ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1422 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
zestaw shock+storm to dobra i sprawdzona opcja. z reszta mozliwosci jest pelno i trudno wszystkie wymienic. idz do dzialu z testami, tam masz opinie z pierwszej reki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4738 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21816
Storm, HP, Clout - fajne cukierki

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4648
HP odpada nie bede bral przeciez tego przez 12 tygodni po 3 cykle ;]

a Nitrobolon jest dobry ?

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8904 Napisanych postów 152287 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199208
dobry ale w owiele wiekszych dawkach niz podaje producent

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-03-12 17:42:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha i jeszcze chcialbym sie spytac Was o skutki uboczne poniewaz wiem ze sa to mocne stacki. domyslam sie ze nerki moga ucierpiec na takim cyklu ;)

liczy sie tylko masa ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy - i Cykl

Następny temat

BIO TECH Tri Creatine Malate czy dobra kreatyna?

Dzem