SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND i zero pompy?co jest?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 305
Ja tez kupilem nowego XP od musclepower na allegro i jestem tak zawiedziony ze reszte tej puszki spuszcze w kiblu
Wczesniej bralem knockout i myslalem ze mnie rozerwie na silowni,zyly same wychodzily na wierzch
Nie wiem czy musclepower ma wyj....bki czy nie ale ja tego gowna wiecej nie kupie bo nie daje zadnego efektu poza efektem totalnego wku....wienia zmarnowanej kasy

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
mysle ze to nie jest raczej wina musclepower tylko po prostu ch...ego nowego xp. wlasnie koncze pierwsza puszke i chcialem kupic drugą, ale kupie starego a nie tą "ulepszoną" formułe. ciekawe co za fachowcy pracowali nad tym "ulepszaniem". nic tylko pogratulowac...

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 305
Nie wiem czy to wyj...ka czy nie,mysle po prostu ze towar jest beznadziejny,wiece,nie mysle tak ale to wiem.
Nikt mi nie zarzuci ze cos na mnie zle dziala bo naprawde jak stosowalem wczesniej knokouta to praktycznie sila mi rosla co trening a teraz praktycznie ciagła stagnacja.
po knockoucie mialem taka pompe ze jak kumpela mnie zobaczyla na treningu to powiedziala ze krew mozna mi pobierac bez opaski uciskowej tak mi zyly widac.
Naprawde odradzam nowego xpanda.
Nie wiem jakie byly poprzednie ale ja stracilem zaufanie do firmy dymatize i xpanda zadnego nie kupie,nie wazne czy nowa czy stara formula.
nie po to za cos place zeby nie bylo efektu.
rownie dobrze moglem wypic kubusia i wmowic sobie ze zaraz mnie zaje...scie je...nie

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1221
czytales calego posta?czy tylko pierqwsza strone?
nikogo nie oceniam, czytaj calosc pozniej sie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
wojtoo czaje o co Ci chodzi. co bys zrobil na moim miejscu? planowalem cykl 50 dniowy, teraz jestem prawie w polowie (prawie skonczona puszka "ulepszonego" xp) i zastanawiam sie co kupic zeby dokonczyc cykl. co bys polecal?

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1221
cos sie popieprzylo moja wypowiedz wskoczyla ni tam gdzie trzea to nie bylo do ciebie wojtoo....chodzilo mi o dzista zreszta nie wazne


Zmieniony przez - MOKIR w dniu 2006-04-09 17:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 305
nomader
kurcze nie wiem co bym zrobil ale na pewno bym nie kupil xp nowa formula czy jak go tam zwą
ja tylko zaluje ze nie kupilem knockouta,na mnie dzialal swietnie i nie wiem co mi odbilo kupic xp
nie jestem znawca,nie chce ci nic polecac bo nie znam sie super.
a dzialal wogole na ciebie ten xp?

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1221
nomader ja zaczelem cykl 2 razy xp,z xp nie jestem zadowolony wiec sprzedaje to drugo puche i juz idzie do mnie horse power,nowosc ponoc ma rozrywac tez,sklad ma mocniejszy od xp,
mysle ze w poniedzielk bede go mial,stestuje i napisze co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
wojtoo- zadzialal, ale w zasadzie tylko jesli chodzi o wytrzymalosc treningową. Pompa tez jest bardzo dobra, ale ja akurat ma bardzo duza wrazliwosc insulinowa, wiec pod tym wzgledem dziala na mnie wszystko (ledwo pomacham troche sztanga i mam pompe). nie spodziewalem sie nie wiadomo czego, no ale sila i masa raczej w ogole mi nie poszly, wiec jestem generalnie zawiedziony. Mokir- powodzenia z horsem. Od czwartku pojade chyba na starym xp (ten nowy sie wtedy skonczy) i dojade do tych 50 dni i zobaczymy.

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
no mam nadzieje ze ten horse power nie okaze sie czyms ala nowy xpand.. tylko czym lepszym od starego xpandzika.. jak skonczysz daj znac;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrosty po kreatynie

Następny temat

animal pak i xpand

WHEY premium