SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP+XPE+trening by Michail=... ma być siła i masa ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5065
dobra klamka zapadła jutro ide wydac troche kaski, trafiły sie obydwie padny za 280zł i to w sklepie,a nie jakies lewe albo z drugiej reki, to bedzie juz moj 3 cykl( wczesmoej było nitro2 i crester) jedni moga powiedziec ze za wczesnie na takie stacki a inni ze nie, dobra dosyc tego pie***olenia... szukałem tu jak mam to brac no i te tematy gdzies kurde zgineły , przynajmniej mi , moze zle szukam. Prosze kogos madrego ,doswiadczonego aby mi pomogł to rozpisac jak mam to brac

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1042 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11832
DT: xpe przed treningiem, xp po treningu
NT: xpe na czczo, xp w porze treningu

rosnij!

Parallel Trade of Pharmaceutical Goods

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5037
tez teraz jestem na takim cyklu:)w dni treningowe biore 1miarke xp 30 minut przed treningiem i 1 miarke po treningu czyli dzinnie masz brac 2 miarki!a w nietrengowe biore xp rano na czczo a druga porcje po jakis 8 godzinach.Powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92660
kup sobie zamiast tego dużo gainera i pocztytaj o żarciu lepiej.Da wiecej niz chwilowa kreatynowa opuchlizna.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2006-02-24 00:36:25

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
niestety nie było xpe wiec kupiłem 2 zwykłe xp, nie wiem czy dobrez zrobiłem, no teraz to juz nie wazne... nie wiem czy dobrze mysle ale te 2 puchy starcza mi na 8 tyg. czy to nie jest za duzo na cykl kretki ? aha i jeszcza jedna wazna rzecz jesli rano rozpuszcze xpanda naleje do butelki itd. i on bedzie sobie w tej butelce a ja go wypije dopiero pare godzin pozniej, chodzi mi o to ze ja mam siłke po szkole wiec czy sie nic z nim nie stanie przez tyle godzin, własnie go rozpusciłem i jak teraz stoi to na dole jest taki osad i na ggorze tez a posrodku butelki płyn jest troche jasniejszy ale jak nim wstrzasne to wszystko wraca do normy , wszystko jest ok ??

Zmieniony przez - KRYN w dniu 2006-02-24 16:43:14

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2680
a czemu chcesz go zalewac woda od razu z rana?? nie mozesz miec go w shakerze i zalac woda dopiero 20/30 min przed treningiem ??
ja osobiscie nie mam z tym problemow zeby brac go ze soba w shakerze i Tobie tez to polecam

And I Said: Let The Sun Shine And It Began To Shine
http://www.sfd.pl/temat247344/ moj test supli
http://www.sfd.pl/temat255808/ zdjecia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20705
Gdzie kupileś te xpandy za 280pln?

EDIT: Bo jednego muszę kupić od ręki i może gdzieś uda się za 140pln..

Zmieniony przez - kamel w dniu 2006-02-24 17:49:25

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
u siebie w miescie , w sklepie normalny sklep z odzywkami :)
ciesze sie ze nie mam tego energized bo dzisiaj na treningu juz wziałem xp i na poczatku lekki zawrot głowy i mdłosci , po nitro2 miałem podobnie ... no ale co sie pozniej dzieje z człowiekiem po tym xp to bania mała ,na pewno tez duzo od psychy tu zalezy , wystarczy sobie faze jakas wkrecic i sie lepiej cwiczy , zapowiada sie długi i ciekawy cykl ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1633
właśnie jestem w połowie takiego cyklu i musze powiedzieć że najlepsze dawkowanie jest :
DT : rano na czczo XPE(połowa miarki) przed treningiem połowa miarki XPE , po treningu XP
NT: na czczo XPE , w porze treningu XP
dlaczego ....hmm nie ma sensu brać tak dużej dawki w przeciągu dwóch godzin , mowa tu o całej miarce przed i po treningu
to tylko moja skromna opinia

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2680
ja co prawda biore Xpe z mono ale tez dziele dawke stacka na pol (minimalnie inaczej bo przed i po trenie) ale tez sobei chwale ten sposob :)

And I Said: Let The Sun Shine And It Began To Shine
http://www.sfd.pl/temat247344/ moj test supli
http://www.sfd.pl/temat255808/ zdjecia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7670
Kamel na allegro Xpandy chodzą po 139 :)

.....Audi,Vide,Sile....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest sens brac KREATYNE tylko w dni treningu?

Następny temat

Siła i redukcja tłuszczu

WPC zestaw