SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Witam, jako, że jest to mój pierwszy temat to chciałbym się najpierw przedstawić. Otóż jestem Paweł, mieszkam w Warszawie i mam 16 lat.Trenuję piłkę nożną 3 razy w tygodniu, krav magę raz i 2 razy chodzę na siłownie.
Mam pewien problem- otóż mimo wysokiego taty(188 cm.) i dość wysokiej mamy (172 cm.), dziadek od strony taty ma 180 cm. a od strony mamy 176 cm., sam nie jestem jakiś bardzo wysoki- 180 cm. Rok temu byłem chory na boreliozę, ale zostałem wyleczony i nie ma po niej śladu/ W mojej klasie jest tylko jeden chłopak, który jest ode mnie niższy. I mam pytanie- czy jest możliwe, żebym osiągnął te 190 cm? Dodam jeszcze, że nie piję, nie palę i ogólnie dbam o siebie, na siłowni nie robię żadnych ćwiczeń obciążających kręgosłup. Nie wiem, czy zamieściłem ten temat w dobrym dziale, ale proszę adminów o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
* 16 lat będę miał za 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możliwe. Cierpliwości

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
180 cm to dużo :). Ja mam 168 cm mając 15 lat w sierpniu skończę 16 pewnie urośniesz tylko cierpliwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Moze urosniesz , moze nie. Sorry ,ale to jak wrozenie z fusow ;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
j/w

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Dzięki wszystkim za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Najgorsze co możesz zrobić to czekać... i słuchać innych że jeszcze urośniesz. Jak zależy ci bardzo żeby urosnąć to wio do endokrynologa z rtg nadgarska potem odpowiednia dieta i suplementacja, a najlepiej hormon wzrostu jak cię stać lub masz znajomości lekarzami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
bambam
najlepiej hormon wzrostu jak cię stać lub masz znajomości lekarzami.


Sorry , ale uwazam ,ze podanie hormonu wzrostu 16-letniemu chlopcu o wzroscie 180 cm to jest najgorszy prezent na reszte zycia jaki mozna dac.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czego moge sie spodziewac po tym wyniku?

Następny temat

Bark - pytanie

WHEY premium