SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Cześć,mam 18 lat i od kiedy tylko pamiętam miałem kompleksy związane ze swoim wzrostem.Na obecną chwilę mam 176 uważam że to trochę mało szczególnie że wszyscy moi koledzy nawet o 2 lata młodsi są ode mnie wyżsi.Przeszkadza mi to trochę ponieważ czuje się nieswojo w swoim ciele.Tutaj przychodzi pytanie czy mam jeszcze szanse urosnąć.Warto dodać że mój tata (187) był w podobnej sytuacji.na początku 3 klasy miał około 170 lecz gdy szedł do wojska na badaniach miał 187.Moja mama jest stosunkowo niska ponieważ ma tylko 159.Czy myślicie że jest jeszcze jakas szansa dla mnie żebym wystrzelił w górę? jeżeli tak to czy jest możliwe że urosne do chociaż tych 180 centymetrów ?Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi oraz rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Pytanie bez sensu, bo wiadomo, że szansa jest, bo ludzie rosną w różny sposób.
Możliwe że urośniesz, możliwe że nie urośniesz.
176 cm to spoko wzrost - średni. Mam 175 cm i nie mam kompleksów na tym punkcie.
Jeśli brak Ci pewności siebie czy coś w tym stylu, to podpakuj na siłowni albo coś w tym rodzaju.
Trening siłowy, zdrowe jedzenie w odpowiednich ilościach, ograniczanie stresu - to może trochę pomóc w rośnięciu, a na pewno nie zaszkodzi.



Zmieniony przez - xorton w dniu 10/9/2018 5:36:23 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wróżenie w fusów. Jak masz urosnąć to urośniesz. Proste.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szanse są i ich nie ma, nikt Ci nie zagwarantuje tego czy urosniesz czy nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jesteś w tym wieku że masz możliwość jeszcze urosnąć ale są to kwestie niezależne do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
trzeba się pogodzić z tym co jest i co będzie, bo to są rzeczy na które wpływu nie mamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łydki podczas biegania, dłuższych spacerów

Następny temat

Ból kolca biodrowego prawego po bieganiu

WHEY premium