SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wznosi bokiem, ból barków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2853
Witam mam mały problem gdyż robię wznosy bokiem chantlami w prawaym barku coś mi pyka i trochę boli i myślę żeby zastąpić to ćwiczenie innym, OHP robię w planie B i nic nie pyka i nie boli , to jakim ćwiczenie mogę zastąpić wznosy w planie A? Do lekarza chyba nie ma sensu iść jak mnie nie boli po ćwiczeniu tylko w trakcie jak pyknie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 43977 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351452
Witaj,
boli cię (pyka) również podczas unoszenia bez ciężaru bądź z małym ciężarem (np.2kg)?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2853
Nie przy takim mały to nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 43977 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351452
A możesz nagrać od przodu/boku jak wygląda technika? Z takim ciężarem który nie powoduje bólu, a jednak stawia jakieś wymagania?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No niby moge ale to nie dziś, ale myślisz że może to być od złej techniki? To pykanie to dokładnie tak jakby coś mi przeskakiwalo w barku u góry, a bol jest nie duży bo mogę dalej robić ćwiczenie ale czym większy ciężar tym gorzej, a z drugim barkiem nie ma problemów, i przy OHP jest takie pykniecie gdy nie zrobię serii wstępnych ale takie delikatne i bez bólu, ale teraz zawsze robię serię wstępne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3730 Napisanych postów 44903 Wiek 123 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336451
Zacznijmy od podstawowego pytania : ściągasz łopatki dół tył dzieki czemu staw barkowy jest w odpowiedniej pozycji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Staram się ściągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10788 Napisanych postów 47400 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak trzymasz hantle? I co z rękoma? Masz proste, zgięte w łokciach - jeśli tak to jak mocno? Filmik by się przydał.

Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-11-12 18:48:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No hantle trzymam prosto bez subinacji zewnętrznej i nie pochylam się do przodu, a lepiej się pochylać do przodu delikatnie? I łopatki ściągam do tyłu tylko, i zginam w kościach trochę

Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2017-11-12 18:59:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11031 Napisanych postów 118946 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390557
Jaką robisz rozgrzewkę przed treningiem, starasz się dogrzać cały aparat ruchowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak barki w szczególności ostatnio jak zaczynały się te problemy i zazwyczaj robię dwie serie wstępne z 50% Ciężaru i 75%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny ból podczas wznoszenia ramion

WPC zestaw