SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wznawiam trenig SW i mam pytanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3361
Wiem ze podobnych postow jest duzo ale mi chodzi o porade indywidualna. mam 21 lat, 176 cm, 81 kg wagi, trenowalem okolo 3 lat kickboxing i boks, pozniej mialem 1,5 roku przerwy gdzie cwiczylem sama kulturystyke, a teraz wracam do treningow: pon,sr,sob(nie zawsze) - bjj, wt,czw -zapasy,vale tudo, i byc moze piat - kick.
Moje pytanie jest takie jakie zmiany w treningu na silowi powiniem wprowadzic, ile razy w tygodniu i na czym sie glownie skupic?
Jak trenowalem na silowni to trenowalem cale cialo wiec nie mam jakis "zaleglych" grup miesniowych czy cos.

Koniecznie nie chce zrezygnowac z treningow silowych, a przetrenowania raczej nie doswiadcze (ale to dopiero wyjdzie w praniu) - oglonie kondycyjnie jestem dosyc dobrze przygotowany.

"99% orientalnych systemów to bzdura. Wyglądają dobrze, ale nie działają." Bruce Lee

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A możesz napisać ile razy w tygodniu siłka i w jakie dni?!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Na siłwoni skupiaj się na wszystkich partiach mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Zazdroszczę formy
Nie znam Twojego treningu kulturystycznego ale na Twoim miejscu spasowałbym trochę. Przez miesiąc lub dwa polecam nieco mniej forsowne treningi na siłowni - do czasu aż organizm przyzwyczai się do dodatkowego obciążenia związanego z treningami SW.
Pozdrawiam

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3361
Marian: na silowni na poczatku cwiczylem typowym dzielonym treningiem kulturystycznym:PON - klatka, barki;WT - plecy;PIAT - rece; SOB - nogi. Teraz natomiast koncze trening trojbojowy (zastosowalem go na poprawe sily): WT - wycisakanie+kilka cwiczen pomocniczych+brzuch, CZW - martwy ciag+kilka cw pom+brzuch, SOB - przysiad+kilka cw pom+brzuch.

wiem ze to za duzo i musze zmniejszyc, ale nie uprawialem wczesniej mma i nie wiem ktore cwiczenia najwazniejsze i o ile zmniejszysc i co z intensywnoscia itp? Zastanawiam sie czy na poczatek nie odlozyc silki na np 3 tygodnie az sie wkrece i dopiero wtedy.

"99% orientalnych systemów to bzdura. Wyglądają dobrze, ale nie działają." Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Rzeczywiście, siłkę na razie odpuść. Przy takiej ilości treningów SW i tak będziesz ledwo zipiał. Napisz za parę tygodni, czy wydalasz wogóle, pomyślimy co dalej!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3361
nie za pare tygodni. chce wznowic treningi po sesji, teraz jeszcze zostaly mi 2 tygodnie treningu trojbojowego i chce go dokonczyc. ale wczesniej chcialem sobie wszystko zaplanowac i poukladac.

dzieki za rady i napisze jak i co jak juz bede po po pierwszych 2 tyg tren

"99% orientalnych systemów to bzdura. Wyglądają dobrze, ale nie działają." Bruce Lee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saku workout video

Następny temat

TURNIEJE NA ZASADACH K-1

WHEY premium