SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmocnienie chwytu, ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 214
Witam, zmagam się z bólem dłoni jak i również palców wynikającym z charakteru zawodu jaki wykonuje (ubojowiec). W pracy pracuję nożem po 9 do 10 godzin dziennie i mam już ładnie zajechaną z tego powodu rękę. Na chwilę obecną ciężko mi nawet zacisnąć pięść przez sztywność palców. Myślałem może czy jakiś naprawdę delikatny trening na ramiona i przedramie by mogły coś pomóc? Może jak bym wzmocnił chwyt (oczywiście jakimiś lekkimi ćwiczeniami) by mi to pomogło na dłuższą metę? Proszę o porady i może sugestie jakichś sprawdzonych ćwiczeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17683 Napisanych postów 132098 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460381
https://www.sfd.pl/[ART]_KALISTENIKA_NA_POWAŻNIE_VOL._15__IMADŁO_ZAMIAST_DŁONI-t1127808.html


Moze winą jest praca w niskiej temperaturze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tą klatą?

Wiecej