SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmacnianie sześciopaka - film - co sądzicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8539
Co sądzicie o takim zaprawianu mięśni brzucha:



a tu drugi koleś przez prawie 8 minut:



albo tak:



i tak:



jeszcze jeden:



i ostatni:



co sądzicie o takim wzmacnianiu sześciopaka?

Raffall

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Sposoby iście masochistyczne Z tego co słyszałem to na treningu Muay Thai podobnie się ćwiczy z tą różnicą że sie przynajmniej robi też zwykłe brzuszki więc jednak się ćwiczy. Ale po takim zaprawianiu brzucha jak na tych filmikach to nie sądze żebyś miał coś prócz siniaków...no i może jakieś przyzwyczajenie do bólu

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto ci takich bajek naopowiadal ze na treningu muay thai takie rzeczy sie wyprawia chyba jakis spalony sadysto masochista :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Ciekwe jakie efekty bylyby jakby kastetem nawalac po takim czyms miesnien troche puchnie, ale nie ejst to staly ekeft ani raczej odpowiedni

Pozdro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Powiedzmy odpowiednik pompy na siłce,ale tylko powiedzmy
Co do Muay Thai to tak mi się o uszy obiło ale dokładniej że robisz normal brzuszki i w momencie rozciągniecia mięśni obrywasz w brzuch, ale podkreślam tak tylko słyszałem. A masochizm absolutny z tymi brzuszkami

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8539
na treningach tajskiego i nie tylko wzmacnia się w różny sposób mięśnie brzucha i takie naparzanie jak na tych fimikach da się wytrzymać jak się zepnie mięśnie choć nie wiem czy aż 8 minut? pojedyńcze uderzenia jak zepniesz mięśnie to spoko tylko czy to wzmacnia dodatkowo mięśnie? fakt że na filmikach troche kolesie przegieli...

Raffall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie co w pie**** idzicie na jeden trening i nie gadajcie takich bzdur , jedyne co mozna wzmacniac ( i to jest w polowie teoria) to golenie kopiac sporo czasu w worek ewentualnie inne przeszkody.
Idzie do dzialu sztuki walki , uderzane zapytajcie o cos takiego to was wysmieja ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Milonh wiesz, teoretycznie można sie przyzwyczaić w pewnym stopniu do bólu. Ale teoretycznie, nie sprawdzałem i nie mam zamiaru Ale wiem napewno że naparzając w brzuch nie wyćwiczysz mięśni,no ale jak kto woli, może niektórzy lubią robić za worki treningowe

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
dajcie tych śmiałków mnie jak ja któremus sypne w bemben to sie złoży a tak serio to widziałem takie treningi i nie tylko burza, robi sie je na sztukach walki w klasztorze shaulin, jak ktoś ma dojście to niech sobie ściągnie tydzień sztuk walki na discovery czy jakoś tak, wtedy zobaczycie duzo gorsze hardcory

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279


na tym fillmiku to kolesia normalnie leja... to nie trening... wpadlo dwoch kolesi do kumpla na chate chceili go okrasc ale ze ten sie na dal to go tak urzadzili ;P hahaha moim zdaniem d****izm!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak się nie trenuje w ogole do MT, to jakies masochistyczne ćwiczenia dzieciaków z podwórka.
brzuch to inne ćwiczenia.
głownie brzuszki z wiekszym zakresem ruchu niz normalne na podłodze.

pzdr.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-10-03 17:17:58

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Godziny treningow

WHEY premium