SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęcia brzucha i trzęsiawka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Zacząłem cykl na:
Kreatyna Universal 500g
Gainer Reall Mass Nutrition
Białko serwatkowe WPC 80
Biorę to dopiero 2 dzień.W 1 dniu było w miare,ale w 2 wziąłem na noc ariginine i białko.Po 20min takie wzdęcia brzuch mi sie pompował,musiałem co chwila do kibla latać.
Dzisiaj i wczoraj zrobiłem sobie przerwę i nic nie brałem.Odrzuciłem też arginine,chyba źle mnie pobudza bo aż na wymioty mnie zbierało.
Wczorajszej nocy miałem takie dreszcze,że cały się trzęsłem od zimna,wziąłem polopirine i już dzisiaj jest dobrze.
Wcześniej byłem przeziębiony i nie do końca sie doleczyłęm.
Robiłem sobie testy alergiczne i dodam,że jestem uczulony na pszenice,kurz i roztocza oraz w niewielkim stopniu na cukier.
Dzisiaj będę miał odczulanie.
Moj staż to 2 lata z przerwami
Diete staram się utrzymywać
Wiek 17 lat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jakie pytanie?
Po co ta arginina na noc?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A białko mieszasz z mlekiem czy wodą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controloc 40 pomogl, ale przy odstawieniu wszystko wrocilo do normy

Następny temat

Kolczyk w brodzie a zarost?

WHEY premium