SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyznaczenie poprawnego poziomu aktywności fizycznej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Witam wszystkich ;) Otóż moim problemem jest tak jak w temacie wyznaczenie poprawnego poziomu aktywności , w ciągu dnia w celu obliczenia cpm. Na nogach jestem z reguły od 7-8 do 24, pracuję w pozycji stojącej przez 6 godzin, poruszam się po mieście tylko komunikacją miejską, codziennie jeżdżę na rowerku 30-35 minut albo idę na siłownię (spinning, abs ) , po lub przed pracą eweuntualnie gdzieś się przejadę bądź spotkam ze znajomi. Jaki współczynnik aktywności powinnam sobie wyznaczyć? średnia aktywność czy ta najwyższa? Dodam ,że jestem dwudziestoletnią kobietą, od lipca weganką ;)
Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Chcę osiągnąć minimalny niezbędny poziom tłuszczu dla kobiety - 18%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
srednia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Dzięki, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena mojego planu FBW

Następny temat

PO OPERACJI PRZEPUKLINY - PAS???

WHEY premium