SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Wanderlei'em Silvą (PL!)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Czego, Twoim zdaniem, brakowało Ci w poprzedniej walce z Ricardo Aroną?

Brakowało mi zdecydowania w wykonywaniu planu na tę walkę. Za bardzo szanowałem jego umiejętności. Tym razem tak nie będzie. Mam zamiar go znokautować. Mam zamiar go roz******lić.

Masz jakieś złe przeczucia przed walką z Aroną po krzyku jaki zrobił po zakończeniu walki?

Nie mam żadnych złych przeczuć przeciwko komukolwiek i tym razem mam zamiar mu się odpłacić.

Więc tym razem planujesz wygrać, celujesz w znokautowanie go?

Tego chcę. Trenowałem bardzo ciężko i chcę KO, nawet jeśli zrobię to przy końcu walki. Tym razem mi się uda.

Jak przygotowujesz się do rewanżu?

Moje przygotowania do tej walki są bardzo intensywne. Jestem we wspaniałej formie. Trenowałem sporo w parterze z Nino "Elvisem" Schembrim i Cristiano Marcelo (trener BJJ Chute Boxe). Trenowałem też dużo zapasów, a mój refleks pozwoli mi bronić się przed jego próbami obaleń.

Czy jest jakaś szansa, aby zobaczyć Cię walczącego w wadze ciężkiej?

To ostatnia walka w moim kontrakcie z PRIDE. Jeśli będą chcieli, abym walczył dalej, to będę walczył. Nie widzę problemu walczyć w wadze ciężkiej, ponieważ dziś ważę 99 kg i jestem we wspaniałej formie.

Kto, wg Ciebie, może przejąć po Tobie pałeczkę, kiedy przestaniesz walczyć?

Jest mnóstwo takich fighterów. Mamy Mauricio "Shoguna" Ruę, Cyborga, Daniela Acacio, Murilo "Ninja" Ruę i innych. Team jest bardzo dobry i również siebie mogę umieścić na tej liście.

A co z młodymi, niezbyt jeszcze znanymi fighterami?

Mamy Fabio Silvę, Didę i Mauricio Veio.

Co możesz powiedzieć o wypowiedziach Ricksona Gracie na temat jego gadania o "słabym poziomie" obecnej sceny MMA?

Myślę, że źle zrobił mówiąc to, ale zaraz po po tym, w wywiadzie, przyznał, że nie miał racji. Myślę, że bardzo w porządku z jego strony było po całym zdarzeniu promowanie nowej gali. Fighter nie powinien odseparowywać się - powinien zawsze wspierać swój sport.

Zostaw wiadomość swoim fanom.

Kibicujcie mi. Trenowałem bardzo dużo do tej walki i na tym show postaram się jeszcze bardziej pokazać moją pracę. W tej walce poznacie prawdziwego Wanderlei'a Silvę.

Tłumaczenie: saib__
Ze strony: www.maxfighting.com 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Mam zamiar go roz******lić" .........to sie okaże w ringu...

wyrazy szacunku i sympatii Wand pisze to już chyba z setny raz ale to będzie PRAWDZIWA WOJNA...oczekuję za***istej walki-dynamicznej,agresywnej...PRAWDOPODOBNIE będzie ko (możliwe że w 1 rundzie)...

ps. będzie ciężko, rozum: sto tys myśli na sekundę, jednak serce: Ricarrrrrrrrrrrdo Arrrrrrrrrrronaaaaaaaaaaa...................

Zmieniony przez - baby w dniu 2005-12-29 14:40:19

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Mam zamiar go roz******lić.

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Ricardo Aroną (PL!)

Następny temat

Wywiad z Murilo Bustamante! (PL!)

WHEY premium