SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Mamedem.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
SŻ: Swoją ostatnią walkę przegrał Fedor Emalienko, na pewno widziałeś tę walkę. Powiedz gdzie wg Ciebie popełnił błąd.

MK: Fedor jest wciąż najlepszy, nie będzie już takiego zawodnika jak on. Za pewnie chciał skończyć pojedynek chciał iść za ciosem. Werdum to nie jest zawodnik z łapanki. Fedor jest numerem jeden i będzie i nawet nie ma, o czym tu dyskutować.
SŻ: Macie z Fiodorem po 183 wzrostu, on jednak walczy w kategorii ciężkiej. Czy myślałeś o tym, aby kiedykolwiek, aby spróbować swoich sił w wadze ciężkiej?

MK: Nie. Ja walczę w kategorii 83-84 do której zbijam wagę. Nie myślałem o tym, tym bardziej o walce z Fiodorem.

SŻ: Twoje dwie ostatnie walki to porażka z Santiago oraz remis z Sakuraiem. To nie był najlepszy moment Twojej kariery, co było przyczyną tej słabszej formy?

MK: Walka z Santiago było toczona w jednym tempie a to nie jest mój styl. Byłem przemęczony treningami, trochę błędów popełniliśmy. Po przylocie do Japonii byłem tak zmęczony, że nie miałem chęci do walki. Nie zdążyłem się zregenerować. Pomimo tego, że walka była toczona w jednym tempie, dalej uważam, że walkę wygrałem. Jakby nie było on jest mistrzem. Patrząc na walkę nie myślę, że to on ją wygrał.

SZ: A remisowa walka z Sakuraiem. Wielu twierdzi, że zremisowałeś ze względu na miejsce oraz federację KSW…

MK: Każdy może mieć swoje zdanie. Ci którzy chcieli abym ją przegrał zawsze będą tak mówić. To jest światowy poziom, jeżeli toczę wyrównaną walkę z kimś z tego poziomu to czy ja muszę kończyć walkę zawsze w pierwszej rundzie? Nie muszę. Jeśli zawodnik się dobrze bije, dobrze mu to wychodzi, nie mogę mu nic zrobić to już jest lipa, przegrywa. To nie jest tak ! To jest światowy poziom. Chciałem zadać pytanie w którym momencie ja z nim przegrałem?! Raz w pierwszej rundzie próbował mi założyć dźwignię która mu nie wyszła. Wszystkie ciosy kończące były moje. Znajdowałem się w parterze wyłącznie dlatego, że wskakiwałem i dusiłem go. Nie mam pojęcia w którym momencie mógłbym tę walkę przegrać. Ci którzy chcieliby abym walkę przegrał zawsze tak będą mówili. Uważam, że wygrałem to walkę lekką przewagą bo kończące ciosy były moje. Nie jestem z niej zadowolony, w następnej walce będę chciał więcej pokazać.

SŻ: Jakie plany co do Twojej osoby maja teraz właściciele federacji KSW. Kiedy zobaczymy Cię w ringu?

MK: Teraz jestem na obozie. Co do następnej walki to zbliża się ramadan miesiąc postu. Od 10 sierpnia do 12 września mam post. Dopiero po dwóch miesiącach mogę się bić tj. koniec października początek listopada.

SŻ: Swoją ostatnią walkę przegrał Mariusz Pudzianowski. Gdzie popełniono błąd w przygotowaniach, czy w ogóle Mariusz rzucił się na za głęboką wodę na tym etapie kariery?

MK: Przede wszystkim Sylvia jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. To jest były mistrz. Mariusz dopiero zaczyna. Czego ludzie od niego wymagają? Żeby od razu wygrywał z takimi zawodnikami jak Tim Sylvia?! Wielki szacunek dla Mariusza za samo podjęcie walki. Zobaczył jak to wszystko wygląda, to jest wszystko na plus. Poczuł jak smakuje porażka, walczył z doświadczonym zawodnikiem. Jeżeli wysnuje z tego wnioski to myślę, że będzie coraz lepiej. Wyjdzie mu to wszystko na dobre.

SŻ: Czyli strongmann może być mistrzem MMA…

MK: A dlaczego nie?

SŻ: Na najbliższej KSW dojdzie do walki Przemysława Salety z Marcinem Najmanem. Kto wg Ciebie jest faworytem tej walki?

MK: Gdyby to byli zawodnicy MMA to bym powiedział. Nie mam pojęcia…

SŻ: Widzisz jakieś aspekty sportowe w tej walce. Wielu kibiców dziennikarzy uważa, że ta walka to zwykłe show ?

MK:Takie coś też się przydaje. Dlaczego nie…

źródło:boxingnews.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
szkoda że nie wspomniał nic o sengoku. podobno ma zakontraktowaną jeszcze jedna walkę....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
ciekawe, ze wczesniej Mamed uwazal ze przegral tak naprawde z Sakuraiem na ostatniej KSW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
pamiętam jego wywiad chyba zaraz po walce w którym mówił że na pewno nie wygrał i że jeszcze musi zobaczyć tą walkę bo tego że był remis też nie jest pewny... teraz już wg niego tą walkę wygrał...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pitbull gotowy na Fitch’a: “znokautuję go"

Następny temat

gdzie mma w tv ?

WHEY premium