SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad przed KSW XI- Vitor Nobrega dla Fight24

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
B-REAL FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 269 Napisanych postów 8464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129056

Fight24: Witam. Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość przeprowadzenia wywiadu.

15 Maja spotykamy się ponownie na KSW. Ostatnia walka na tej gali nie była dla Ciebie zbyt szczęśliwa. Przegrałeś przez TKO z Azizem Karaoglu. Co poszło nie tak?

Vitor Nobrega: Nie było żadnego powodu, nie miałem szczęścia. Byłem pewny, że wygrywam, niestety dostałem to uderzenie kolanem i upadłem czując krew w nosie, ale tak to już jest w walce. Następnym razem postaram się być lepszy.

Fight24
: Jak i z kim przygotowujesz się do następnej walki? Czy dobrze oceniasz aktualny poziom swojej formy? Zaskoczysz nas czymś?

Vitor Nobrega: Cóż, odrobiłm lekcje. Zwiększyłem ilość treningów, żeby zdobyć więcej umiejętności w stójce i w parterze. Zrzuciłem kilka kilo, żeby znaleźć się w kategorii poniżej 85 kg. Co do niespodzianek…. poczekajmy, zobaczymy.

Czytaj dalej...

http://www.fight24.pl/?p=2330 

Trener personalny, masażysta.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mauricio "Shogun" Rua - profil

Następny temat

Anderson "The Spider" Silva - Profil

Fruzelina