SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymanie na drazku

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10765 Napisanych postów 46866 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie z synem 9 letnim założyłem się ze jeżeli wytrzyma dostanie hulajnogę nie wierzylem ze wytrzyma tyle.Jednak po tygodniu bardzo się zdziwiłem izacOl sobie cwicZyc na trzepaku i zawołał mnie i zmierzyłem ze wytrzymał ponad 2 min 14 sek . Następnie wypalił mi ze jak wytrzyma 7 min to chciałby laptop zgodziłem się bo mówię ze to niemożliwe aby młody dał radę .Teraz po miesiącu obgryzam paznokcie wytrzymał ponad 6 min bez ściemy .Chyba jednak znów przegram więcej się nie zakładam he
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 458 Napisanych postów 494 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25795
Połam młodemu palce, już więcej Cię nie naciągnie na nic.
To oczywiście głupi żart heh. Ja będąc dzieckiem robiłam z ojcem podobne zakłady. W wieku 8 lat wisiałam na trzepaku i mój rekord to nieco ponad 6 minut. Super zabawa i walka z samym sobą. Niech młody nie gasi swojej pasji do aktywności i rywalizacji, a Ty pomóż mu znaleźć jakiś sport dla siebie, idealny do jego predyspozycji.

Trzymam kciuki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po co w w WPC lub WPI guma ksantanowa?

Zestaw 1