SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość i Szybkość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Witam. Mam mały problem i może tu dostane dostane odpowiedz
Trenuje piłkę nożną. Treningi mam 4 razy w tygodniu do tego dochodzi praca( Niestety praca taka że dwa dni w tygodniu ide np. na 4 godziny a 3 dni ide po 10 albo 12 godzin) Akurat mam okres przygotowawczy i chciałbym poprawić szybkośc i wytrzymałośc i to najlepiej jak sie da. Odpusciłem weekendy (tzn żadnych imprez, alkoholu) Troche poszukałem na internecie i znalazłem takie odżywki:
-TREC MULTI PACK WITAMINY MINERAŁY VITA-MIN
-NUTREND BCAA MEGA STRONG
-Multipower Red Kick
-Creatine Powder
I teraz moje pytanie czy nie za dużo tego? warto wydać na to pieniądze ? Jesli tak to w jakich ilosciach to brać ?
Mój wiek 21 lat, waga około 75
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to ile przytyjesz zalezy od twojej diety jak bedziesz jadl na zero to nie przytyjesz.
kup innej znanej firmy, obojetnie imo jaka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
za red kicka bym kupil beta alanine

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
Red kick to całkiem fajna sprawa przed meczem/treningiem jeśli czujesz się ospały po pracy. Ja również jestem w okresie przygotowawczym (od 3 tyg), jestem na beta bolic od hi-tec i jestem zadowolony, możesz to wziąć zaoszczędzisz troche na kreatynie i BA.

Zmieniony przez - mlenio93 w dniu 2013-07-18 19:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tylko beta bolic troche malo ma tej beta alaniny

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-18 19:26:34

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
Z tego co wiem to dokładnie nie podali ile tam jest, ja obstawiam 1-1,5g na porcje 5g bo pieczenie czuć wyraźnie, więc biorąc 2 porcje dziennie myśle że dla mnie starczy (poprzednio brałem po 3g czystej i była moc ;)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Dzieki za odpowiedzi ,
Tylko jak to wszystko kupie to nie za dużo tego będzie ?

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-07-18 19:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
4 różne odżywki, to jak to w ogóle mam brac ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mlenio93
Z tego co wiem to dokładnie nie podali ile tam jest, ja obstawiam 1-1,5g na porcje 5g bo pieczenie czuć wyraźnie, więc biorąc 2 porcje dziennie myśle że dla mnie starczy (poprzednio brałem po 3g czystej i była moc ;)).


ja mysle, ze jest z 0,5 g wymieniona na ostatnim miejscu w skladzie przed tauryna w ktorej jest 400mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
TomQ-MAG napiszesz jak dawkować te suplementy ?


-NUTREND BCAA MEGA STRONG
-Beta alanine
-Creatine Powder

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bcaa przed treningowo bym dal, niezaleznie co to jest za trening.
beta alanina przed/po treningu 5g, czyli mozna dac przed treningiem 3g po treningu 2g, lub 5g przed treningiem lub po, w dni bez treningu daj w jakiej porze ci pasuje
kreatyna codziennie rano 5g i po treningu 5g, w dni bez treningu tylko rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
TomQ-MAG Dziekuje za odpowiedz. Tak jak napisałes tak będe brał

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-07-21 20:29:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na poczatek

Następny temat

Suplementacja Dawkowanie.

WHEY premium