SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytracanie formy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 279
Na czym polega celowe wytracanie formy podczas treningu kulturystycznego i jakie daje ono korzyści. Noi oczywiście jak to sie robi????
I pyt 2 : trenując na mase robi sie malą liczbe powtórzen z dużym ciężarem czy odwrotnie i co jeśli sie nie stosuje progresji??? Wystaeczy 5 powtórzeń??? Tyle ,moge na drążku zrobić tak aby w nastepnej serii poprawnie sie podciągać....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Ja stosowałem celowe wytracanie formy
Przez półtora roku nie chodziłem na siłownię, nie trzymałem diety, paliłem, piłem,...

Efekty mówią same za siebie: schudłem 15kg, straciłem dużo siły i obwodów

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
O celowym wytracaniu formy to nie słyszałem. Natomiast istnieje coś takiego jak roztrenowanie.POlega na stopniowym zmniejszaniu intensywności, objętości treningu i oczywiście obciązeń. Roztrenowanie służy temu aby gwałtowne zaprzestanie treningów nie spowodowało gwałtownych spadków masy mięśni - np w trakcie urlopu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
dodam jeszcze że na pewnym poziomie wytrenowania gwałtowne zaprzestanie treningu może powodować kłopoty zdrowotne, omdlenia, zaburzenia pracy serca, niebezpieczne wahania ciśnienia itp itd

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
Słyszałem, że Robert Korzeniowski po zakończeniu kariery (już zakończył, jak by ktoś nie wiedział) musi mieć 2-3 lata roztrenowania...

Pzdr, TorV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie i poprawienie treningu

Następny temat

Czy ten plan jest dobry

WHEY premium