SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysyłka suplementów do Angli - Ważne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Cześć wszystkim. Jutro lece do Angli i mam problem.
Mam w domu suplementow na około 1000zł. Mogę to wysłać kurierem za ok 100zł więc dlaczego nie.

Teraz tak są to:
mzb w org opakowaniach x10
omega w org opakowaniach x11
witaminy universal x3paczki
shogtun(otwarty)
kreta(otwarta) w woreczku
bialko tutaj mam kilka kg olimpa w woreczku i w oryginalnym pudelku oraz
kilka kg optium gld whey w org pudelku

prawie wszystkie suple są nadpoczęte, prócz witamin i tych mzb

czy moge to normalnie spakować w karton i nadać kurierem? oczywiście wszystko na własny użytek:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
a czemu byś nie mógł, jeśli wyjdziesz na tym na + to wyślij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
no nie wiem:p chodzi o to żeby nie pomyśleli, że to na handel czy, że to narkotyki jakieś. Nie chce po prostu żeby się zepsuło bo szkoda tego. No i czy jakaś kreatyna nie jest tam zabroniona:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
jeżeli coś masz w foliach to nie przejdzie . tylko oryg. zapakowane rzeczy, bo tak to wezma Ci to na próbke laboratoryjna albo scignie Cie policja z bomby. najlepiej nadac to sobie jakims pocztexem, kurierem miedzynarodowym i oznaczyc ,ze ta przesylka to podarunek.

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
to już sam nie wiem. Ale jak wezmą na próbke to co jeżeli tam jest bialko albo kreatyna. Przecież nic z tym zrobić nie mogą. Dozwolone to jest. Równie dobrze jak mam mzb w oryginalnych opakowaniach to może to wyglądać jakbym szmuglował jakieś nakrotyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Chodzi o to, że nie będą pewni i zabiorą wszystko itd, chodzi bardziej o czas niż o to co oni do tego mają .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oimp harcore wrist

Następny temat

Problem z nogami

WHEY premium