SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie cisnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Witam mam 18 lat.180 cm wzrostu,84 kg wagi i chodze na siłownie.Mam problem,chodzi o wysokie cisnienie.Od dłuzszego utzrymuje sie na poziomie 150/40 x 90.Co moge zrobic aby je zmniejszyc??Czy musze przerwac swoje treningi.Zaznaczam że ostatnia moją odżywka była kreatyna i aminokwasy brane na wakacjach.Koksów nie brałem. Z góry dzieki za odpowiedź

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
włącz do treningów aeroby
czosnek,magnez+potas
w jakich porach mierzysz ciśnienie i jakim urządzeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Starałem sie mierzyc o róznych porach dnia:rano po południu żeby wiedziec czy cisnienie utrzymuje sie w tej samej granicy.Cisnienie mierzyłem takim standardowym, cisnieniomierzem co posiadaja lekarze...

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
jeżeli profilaktyka nic nie pomoże ,
a ciśnienie nadal będzie się utrzymywało w tych granicach -proponuję wizytę u lekarza
optymalne wartości to 120 mm/Hg dla ciśnienia skurczowego i 80 mm/Hg dla rozkurczowego. O nadciśnieniu mówi się, gdy pierwsza z wartości przekracza 140mm /Hg, a druga 90mm /Hg więc w Twoim przypadku jest już ta wartość graniczna.
lekarz musi ustalić czy jest to nadciśnienie samoistne,czy wtórne
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
ok wielkie dzieki za pomoc.Jak bede wiedział cos wiecej to napisze...

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia po rekonstrukcji ACL (pomoc)

Następny temat

Wzrost/Zdjęcie rentgenowskie kręgosłupaPOMOŻE KTOŚ?

Wiecej