SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie SHBG, duzy problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czuje proviron bo libido i samopoczuciu ale jesli nie to, to powinien zbic SHBG ale badania to robilbym po 2 miesiacach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2406
No tak myślałem ze trzeba wziąć żeby się przekonać co tam będzie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Proviron poza apteką to raczej loteria .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są undery właśnie co ludzie pisali, że dobrze działają np Androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Zresztą aktualnie w aptece pl na chwile obecna niedostępny . Orginalnie produkowany przez Bayer Hellas w Grecji na starej licencji od scheringa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Sporo latało podrobek w opakowaniach z logo schering . Z androchemu jak najbardziej może być ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2406
Ok, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 531
nie wiem czy tetsosteron wolny badany metodą direct jest miarodajny a z wartości podanych w pg wynika, że to właśnie tą metodą był mierzony (standard w polskich labach). Ja miałem 18 pg/ml i trochę później badany w innym labie aż 22 pg/ml (co ciekawe 18 kiedy miałem dokręcony trening siłowy i aerobowy a 22 jak odpuściłem treningi na 2 miesiące bo byłem po zabiegu nosa) i czułem się jak g**** (ochota na sex tak raz na 1.5 tygodnia, a na zaj**iste libido musiałem czekać 2-3 tygodnie, wieczne zmęczenie i zamuła). Przy wysokim shbg i symptomach trzeba chyba metodą kalkulacyjną się posługiwać a wtedy ten wolny nie wychodzi nawet średnio (kalkulator na stronie nebido). Jeszcze ciekawsze bo shbg miałem wywalone w kosmos 78 nmol/l przy normie do 54, testosteron zwykły wysoko bo 700 ng/dl a dhea ponad normę. Przy takich wynikach mało który lekarz się pochyli nad człowiekiem- mówiono mi wręcz, że mam wysoki testosteron i powinienem się cieszyć. Tutaj ciekawa audycja na ten temat: https://www.stitcher.com/podcast/lee-myer-podcast/e/52270939
Gościu twierdzi, że nie sposób czuć się dobrze jak wolny testosteron jest poniżej 10 ng/dl (obliczony metodą kalkulacyjną)
I tu jeszcze o metodach badania wolnego teścia:
https://journals.viamedica.pl/endokrynologia_polska/article/viewFile/25607/20430



Zmieniony przez - Trevor_5 w dniu 2019-07-11 17:06:32

Zmieniony przez - Trevor_5 w dniu 2019-07-11 17:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Tak jak napisaleś Tt 700 ng ale shbg 70 nmol co wg FAI nadal jest nadal zaledwie 34% . Jezeli shbg wchodzi w sklad Tt to ma wplyw na jego wysokość a jednoczesnie obniża Ft i jest lipa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
pro-ex
Tak jak napisaleś Tt 700 ng ale shbg 70 nmol co wg FAI nadal jest zaledwie 34% . Jezeli shbg wchodzi w sklad Tt to ma wplyw na jego wysokość a jednoczesnie obniża Ft i jest lipa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hgh jaką firma

Następny temat

Prop+meta+wino potrzebna porada

WHEY premium