SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoka prolaktyna, a cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Aleks
Dragomirus
Aleks

Jakiego testa bijesz - enan czy prop?
Ktore stawy Cie bola?
Mozesz probowac dac jakies suple 4flex itp ale najlepiej zdiagnozowac przyczyne bolu?



Bije test prop. Ogólnie to barki i czasem stopa. Jednego dnia mam tak, że wszystko jest ok a innego dnia przy wyciskaniu czuje, że coś nie tak. Dodam, że przed cyklem nigdy czegoś takiego nie miałem.


Propa wbijamy co 2 dni ze wzgledu na jego krotki okres poltrwania.
Przy wyciskaniu mozesz miec zla technike i za bardzo obciazasz barki, pamietaj o solidnej rozgrzewce.




No może to być kwestia rozgrzewki więc następnym razem się lepiej do tego przyłoże. Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Obręcz barkowa jest z racji swojej budowy bardzo kontuzjogenna. Odpowiednia rozgrzewka jest niezbędna

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Wczoraj byłem na badaniach równo bo dwóch tygodniach od wejścia na cykl:
- Estradiol - 134 (11,3 - 43,2)
- Testosteron - >15.0 (2,8 - 8,0)
- Prolaktyna - 102 - (86 - 324)

Jak widać Cabaser ładnie tutaj zadziałał i prolka super została zbita, a testo działa super. Teraz mam pytanie jeszcze odnośnie estro czy to już jest dobry moment żeby zbijać czy jeszcze nie? Po sobie widzę, że raczej retencji wody nie łapie, a suty nie swędzą. Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Trzy razy norma to za dużo. Zbijalbym do minimum 1,5 normy
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Kumam. Mam Armidex. Zacząć od 1/4 tabletki dwa razy w tygodniu i po tygodniu zrobić badania, czy od razu 1/2 tabletki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
przy tak wysokim estro wez od razu poł tabsa, jak długo planujesz cykl ? i cyz jeszcze jakies srodki chcesz właczać do cyklu ?
odnośnie rozgrzewki wejdz na orbitrek jest dobry na rozgrzanie wiekszosć stawów wystarczy juz 10 - 15 sredniego tempa by poczuć że juz jestes lekko rozciagnięty i rozgrzany
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Cykl planuje minimum 12 tygodni. Poza teściem na razie nic innego nie planuje. Jak coś to mój pierwszy cykl.

Co do rozgrzewki to póki co zacząłem robić przed treningiem barków porządne rozciąganie i pomogło.


Zmieniony przez - Dragomirus w dniu 2019-01-26 22:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Dragomirus
Kumam. Mam Armidex. Zacząć od 1/4 tabletki dwa razy w tygodniu i po tygodniu zrobić badania, czy od razu 1/2 tabletki?


0,5 tbl 2 x w tygodniu, badania za 2 tygodnie
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Ok, dzięki wielkie za znowu za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2608
Właśnie minął mi 8 tydzień na cyklu i postanowiłem wejść już na redukcję bo raz, że bardzo dużo fatu już mam, dwa organizm już słabo reaguje na dużo jedzenia i mówi dość. W związku z tym mam pytanie czy jest sens dorzucić t3 do cyklu w dawce 75mg, zaczynając od 12,5mg i zwiekszając co 4 dni o 12,5mg żeby serduszko dobrze to przyjęło. Oczywiście w tle cały czas prop 100mg e2d żeby mięsnie zabezpieczyć. Jest sens od razu z tym wchodzić? Dodam, że badania ft3 i ft4 będę robił dopiero za tydzień, ale już chciałbym wiedzieć czy jest sens. T3 a nie clen wybrałem ze względu na lekkie sajdy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack bedzie najlepszy deka i boldenon a masteron enan masa waga ciezka

Następny temat

Odblok po nieudanym cyklu.

WHEY premium