SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok -Siatkówka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
czy mozna poprawic jakis wyskok treningami domowymi??:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 257 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13291
oczywiscie ze tak , w gim mialem okolo 35cm wyskoku z miejsca w gore, teraz mam lekko ponad 50. Treningów na wyskok jest bardzo duzo ale to bardziej w dziale "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1618
wpisz Super Dunk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Super Dunk to hardcore mi az taki nie potrzebny przy wzroscie 190 cm łapie piłke na 337 w ataku ale chcialbym miec conajmniej te 340:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1618
Poćwicz łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1618
Kiedyś słyszałem jak koledzy co ćwiczą siatkówkę takie ćwiczenie robili.

Zaczynali stojąc na piętach potem się wybijali na palcach tak jakbyś ćwiczył łydki. Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki problem

Następny temat

Obsesyjne ćwiczenia-brak umiaru

Wiecej