SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie jakiś trening na poprawe wyskoku albo jakieś linki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Wpisz w syszukiwarce Air Alert (I lub II lub III) albo Super Dunks(chyba tak to się pisało)

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
jedyne co mi przychodzi na myśl, to podskoki na jednej nodze, albo takie ćwiczenie, że stajesz palcami na jakimś podwyższeniu , np. deska, książki, żeby to miało jakieś 5 cm, lub więcej i wykorzystując pracę samych łydek podnosisz się. Używasz do tego własnego ciężaru, więc jesteś w stanie zrobić nawet ponad 100 powtórzeń. Z pewnością jest to idealne na wytrzymałość i co za tym idzie na poprawę wyskoku też. Słyszałem także o bieganiu sprintem na samych palcach, ale nigdy tego nie próbowalem. Może to być dobre ćwiczenie, ale nie wiem. Po prostu pokombinuj, coś wymyślisz. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
https://www.sfd.pl/temat194790/ 

Uzywajcie czasem wyszkuiwarki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Zasysanie" wg Arnolda

Następny temat

Zmiana planu

WHEY premium