SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam! Szukam kogoś, kto zna się na rzeczy, a mianowicie na ćwiczeniach na wyskok. Chodzę na treningi w siatkówkę trzeci rok, mam 15 lat, 168cm wzrostu, ważę 70kg. Prosił bym o ćwiczenia które
mógłbym wykonywać w domu.
`z góry dziękuję.

Wloodi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
https://www.sfd.pl/]]]_SUPER_TRENING_NA_WYSKOK!!_[[[-t416991.html

poczytaj

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Czytałem już to, ale mi chodzi trening przystosowany do mnie.

Wloodi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
no to chyba nie dokładnie Kto NIE powinien trenowac wyskoku:
-dzieci i mlodziez do lat 18, dlaczego? Ano dlatego, ze wtedy jestesmy jeszcze w fazie dorastania, nasze kosci rosna i bardzo latwo wtedy o kontuzje

poza tym nikt tu treningów nie układa, jak już to ktoś może go poprawić, a nie ułożyć od podstaw

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Nie można?... Jakoś mój kolega pojechał na kadrę województwa i tam mieli ćwiczenia na wyskok.

Wloodi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa rozne sposoby trenowania wyskoku. Chodzi o to ze osoby majace 18+ lat moga trenowac wyskok na silowni z duzym obciazeniem.
A tak to obciazenie jakim trenujesz nie powinno przekraczac 50% twojej wlasnej masy ciala, takie jest moje zdanie. Wyrobisz sobie w tej sposob poprawna technike oraz dynamiczne wykonywanie odpowiednich cwiczen.
Tak czy inaczej jeszcze 3 lata do powaznych treningow na wyskok :P
Teraz zajmij sie treningiem szybkosci, dynamiki i troche wyskoku. Ogolnie jesli sam chcesz trenowac wyskok to bedziesz potrzebowal duzo wiedzy na ten temat i spedzisz duzo czasu na czytaniu roznych artykulow (na polskich forach nic ciekawego nie znajdziesz). Tak wiec good luck and have fun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
a Ty polecił byś mi jakieś ćwiczenia?

Wloodi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower treningowy a wyskok i sprint

Następny temat

TENIS STOLOWY

Wiecej