SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrwanie zęba 6

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 237 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5330
Panowie wczoraj wyrwałem zęba 6, przeczytałem parę art. o powikłaniach co unikać itp. ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi po jakim czasie mozna wznowić treningi siłowe, Moze kto sie orientuje ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dentysty tzreba było się poradzić, z tydzien to minimum, rana po wyrwaniu musi się zagoić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Odpocznij pare dni, ja z doświadczenia musze powiedzieć, że jak mi chirurg wyrywał ósemkę to miałem kilka dni z życia wyjęte chyba z 10 dni przerwy od treningu.
Ale do dziś nie wiem co bardziej bolało, czy ból fizyczny, czy to że ubyło z kieszeni dość sporo

Zmieniony przez - Perend w dniu 2014-09-10 21:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
PERENT , to na NFZ nie wyrywają już zębów ? :D

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wyrywają tylko jak, najpierw to się zapisz i czekaj, no i nie każdą ósemkę się da wyrwać od tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja po wyrwaniu 8 z problemami ( szycie ), tydzien przerwy, z czego pierwsze 3 dni na glodzie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Byłem u dentystki w ośrodku zdrowia i ona powiedziała mi, że nie da rady i skierowała mnie do chirurga.
Sceny godne jak w filmie piła i 6 szwów w buzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gra na gitarze a masa

Następny temat

Projekt maszyny do rozpiętek

WHEY premium