SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrostek :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Qrde jestem 2 dni po usunięciu wyrostka i nie do końca wiem kiedy będę mógł ze spokojem wrócić na treningi Muay Thai. Ktoś ma może jakąś wiedzę z tego zakresu?? Jestem załamany :/(ja słyszałem że jeden miesiąc ponoć)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
zapytaj lekarza który się Tobą zajmował... zależy wszytsko od Twojego organizmu i jak szybko wrócisz do pełni sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nieprędko.
za jakieś 2 tygodnie będziesz miał wizytę kontrolną, a później sie okaże.

to nawet nie kwestia powrotu do sił, a zarastania się rany po cięciu, oraz powłok.
musisz pamiętać, że cała jama brzuszna jest teraz osłabiona.

nie chciałbys chyba być ponownie operowany po lekkim uderzeniu w okolicę brzucha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
mówiąc powrót do pełni sił miałem na mysli zagojenie wsyztsiego i bycie w pełni sprawnym bez możliwości załapania kontuzji i innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
tez mialem wyrostek i pamietam ze przez jakis miesiac musialem utryzymywaco dpowiednia diete i nie forsowac sie ze sportem :)

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
wg mnie minimum miesiac(podobno 5 tygodni czy cos takiego).musi sie zagoic a poza tym to wykancza organizm-ja miesiac po wyrostku jak kopnalem pilke to bylem zmachany w 3 d..y.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
ja mialem z tym wyrosktiem powazna sprawe ( jakeis zapalenie otrzewnej czy cos tkaiego, caly czas w spiztalu mialem jakas sonde wnosie ) wiec musialem dlugo lezec w spzitalu. po wypisaniu ze spzitala mialem problem z wejsicem po schodach na 2 pietor :)

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Ja na szczęscie jestem lewonożny więc jeśli chodzi o piłkę kopaną to po miechu nie będzie problemu :D A co do lekarza to napewno się wyborę - myślę o lekarzu sportowym a nie tam byle kimś(z mojej placówki lekarze są fatalni - dobrze że zabieg był gdzie indziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
4 kg straciłem :/ Tak właśnie myślałem......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nie marudz.no ale wiem ze wyrostek niezle forme pogarsza(no ale lepsze to niz np miec reke zlamana i robic roczna przerwe)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znaczek kyoukushin

Następny temat

mocne sciskanie garda

WHEY premium