SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrobienie siły. 14 lat POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Witam, mam 14, 5 lat (w maju 15) mam 174 wzrostu ważę 55 kg. Jestem strasznie slaby zrobię max 12 pompek, nie mówię o kondycji. Zawsze miałem z tym problemy, ale stwierdziłem że muszę się za siebie zabrać.

Słyszałem że masa mięśniowa jest bardzo ważna, ja chciałbym ważyć 60 kg i byc oczywiście silniejszy. Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, ale proszę o jakieś ćwiczenia i co mniej więcej powinienem jeść, a czego nie w warunkach domowych :)

(W swoim ekwipunku mam wiosła, drążek, rower(8 biegów), ławkę skośną, hantle 10 kg, ręce, nogi i motywacje)

Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4456
Myślę ze pompki przysiady na poczatek powinny starczyc cwicz a beda postepy na pewno nie jedz słodyczy i nie pij jakis coca coli tylko wodę,jedz ryze makarony jajka mieso itp:)

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4554
Ale przede wszystkim, nie słuchaj się wszystkiego, co Ci będą wciskali na forach. Wypełnij ankietę. Miałeś w ogóle kontakt z siłownią?

http://kulturystyka.pl/cos-na-pierwszy-raz-czyli-trening-actaerobic-circuit-training/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczena cardio vs aeroby ?

Następny temat

Buty na silke

BF