SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrównywanie cen Olimpa w internecie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2832
Fajny temat.

Wyszło szydło z worka.
Doradcy, specjaliści, mentorzy bla bla bla...
Możecie sobie radzić.
Obchodzą was tylko własne cztery litery!!!

Żadna jakość produktu ani zaspokojenie potrzeb klienta Was nie obchodzą, tylko polecenia z góry i marża decydują co polecacie !!!

TAKA JEST PRAWDA !!!

Skąd my to znamy!!!
....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5734
Barszo dobrze to ująłeś Pyton1, pod tym względem zgadzam się z tobą całkowicie-między innymi dlatego nigdy nie kupiłbym w sklepie np. treca, po prostu nie lubię ładować każdemu do kieszeni.

Zmieniony przez - dam255 w dniu 2004-07-05 06:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94164
Pyton, masz o to pretensje, a sam polecach tylko Phytochema, którego dystrybutorem na Polskę jest Twój ojciec.
Taki jesteś święty?

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 14530 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62110
niexle
Son mówisz poważnie?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94164
To akurat żadna tajemnica, że Pyton to syn pana R.O.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sonbaty
Tu akurat się mylisz...
Polecam wiele firm, nie tylko Phytochema.
Ale widzę że jak tylko powiem komuś żeby brał co innnego niż trec, olimp czy hi-tec to wszyscy dystrybutorzy napadają na mnie.
Ale taki urok tego forum (pełna kontrola)

Mam ci teraz wymieniać co preferuję a co nie.
Próbowałem wiele suplementów różnych firm tak więc mam prawo wypowiedzi swojego prywatnego zdania.

Ale napewno nigdy nie będę mówił że godne polecenia są odżywki polskie czy czeskie (bez urazy).

Wielokrotnie mówiłem że dobre firmy moim zdanie (powtarzam 100 razy moim zdaniem!!!, które mi odpowiadają) to multipower, inko, phytochem, bms, performance, ciekawa też jest firma którą sprzedaje Maar Group, czy też cyberpaker czyli SAN, napewno jeżeli chodzi o światową pułkę to niepodważalnie Twinlab czy Labrada.

Ale jeszcze raz powtarzam Sonbaty że to moje zdanie !!!

I nigdy nikt mnie nie namówi na kupowanie innych supli... występujących na rynku polskim. Mówiących naprzemian o sobie że są najlpepszymi na świecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Najchętniej polecasz te które są droższe od Phytochema, albo te których nie ma na polskim rynku
Jeśli miarą jakości ma być kraj pochodzenia firmy to raczej nie tędy droga.
A MDouble You o którym mówisz że jest ciekawa to słabiutka holenderska firemka, jakich wiele w tamtych okolicach.
Ale masz absolutną rację, że masz prawo do własnej opinii.
Tyle, że np. na polskich czy czeskich firmach jadą czołowi zawodnicy Europy i jakoś nie przeszkadza im to zdobywać tytułów.
Bo odżywki to 10-15% sukcesu i nie muszą kosztować majątku, żeby dały właściwy efekt.
To moja, subiektywna opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sorki jest jest Ultimate, Sports One czy Uniwersal...

A jeżeli chodzi o kulturystów reklamujących odżywki w naszych czasopismach to najczęściej oni jedynie te firmy reklamują, a co jedzą to już inna bajka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Naprawdę na Tobie robią wrażenie tylko nazwy a nawet nie wiesz jak to jest produkowane i ile prostych zastrzeżeń można mieć do firm które wymieniasz.
Sport One było modne 5 lat temu, zobacz na ich odżywki. Rzadko kiedy zgadza się waga w środku (lubią niedosypać) ich Amino 2000 to białko sojowe i serwatkowe z niewielką domieszką hydrolizatu i z wagą jakieś 1500mg.
Na temat tych różnych super amerykańskich firm mógłbym tu pisać i pisać.

A co do zawodników to nie wiem jak jest wszędzie, ale wiem jak jest w przypadku mojej firmy. Andrzej Maszewski używa Vitalmaxa.
Oczywiście płacimy mu za reklamę i zachwala nasze odżywki także dlatego, ale jeśli ktoś jest z Łodzi, może w każdej chwili wejść do Andrzeja na siłownię "Gym System", sprawdzić zapasy odżywek i suplementów w jego kantorku i zobaczyć że bierze tylko Vitalmaxa.
Andrzej do tego sezonu szykował się wyłącznie na Vitalmaxie, z innych odżywek biorąc tylko aminokwasy całodzienne Treca, amerykańskie spalacze tłuszczu i przed samymi zawodami izolat serwatki (wtedy już liczył węglowodany i musiał brać odżywki bez węglowodanów). Z innych firm brał tylko takie odżywki których my na razie nie produkujemy.
Efekt? Andrzej w wieku 34 lat, po prawie 20 latach treningu osiągnął życiową formę i zdobył wicemistrzostwo Europy, choć nigdy wcześniej nie miał medalu na Europie.
Z innych zawodników jadących cały czas na Vitalmaxie mogę wymienić Tomka Bobrowskiego z Sieradza i Zbyszka Wawrzyńczaka z Piotrkowa Trybunalskiego. Obaj zaopatrują się u nas, więc znam ich całą suplementację. Efekty? Tomek w ubiegłym roku zadebiutował na zawodach, wygrał Debiuty a w tym roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. A Zbyszek zadebiutował w Toruniu na Pierwszym kroku, był szósty, po tych zawodach miał 2 miesiące do Mistrzostw Okręgu Łódzkiego, te 2 miesiące ćwiczył wg wskazówek Andrzeja Maszewskiego i suplemntację całkowicie oparł o Vitalmaxa. Mistrzostwa Okręgu wygrał bez problemu a kto był i na jednych i na drugich zawodach mógł zobaczyć różnice w jego sylwetce. A minęło tylko 2 miesiące.
Tych trzech zawodników na 100% jedzie na Vitalmaxie, wiemy bo sami ich zaopatrujemy a kto jest z Łodzi, Sieradza lub Piotrkowa sam może to sprawdzić.
Vitalmaxa używa także Sławek Marecki, ubiegłoroczny Mistrz Polski w wyciskaniu, który teraz notuje kolejne rekordy życiowe, mimo że ma ponad 40 lat.
I oni nie potzrebują drogich odżywek żeby zrobić dobrą formę, bo wiedzą że nie od nich ona zależy.
A jak ktoś chce wciskać ciemnotę, że glutamina firmy niemieckiej będzie lepsza czeskiej czy polskiej tylko dlatego, że jest 20 zł droższa to niech szuka naiwniaków gdzie indziej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
Do pytona
Mam odmienne zdanie na temat polskich odżywek.Uważam,że polskie odżywki(OLIMP)są jak najbardziej godne polecenia.

A co do tematu reklamowania odżywek przez zawodników.
Nie zgodzam się z twoją wypowiedzią.Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?
Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM OLIMP,ponieważ od wielu lat jestem związany z z tą firmą i całą suplementację opieram na jej produktach. Fakt jest taki,że dzięki tym odżywkom zdobywam medale na Mistrzostwach Polski,Europy i Świata.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na koniec cyklu kreatynowego??

Następny temat

OPTIMUM NUTRITON TANIEJ NAWET O 35%!!!

NutLove