SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypiski dziennikopodobne by kooteK92

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Coraz wiecej ludzi zaklada dzienniki, wiec i ja zaloze.

Podstawowe dane:
Wiek 16
Wzrost 172
Waga 56,5
Cel : Masa
Staż: polowa a6w, 3 tyg absII i tydzien ACT.
Aktywnosc: kopie pilke

Ektomorfik. Diety jakiejs scislej nie trzymam, ale staram sie wiecej jesc, nie jesc wegli na noc.

Trening wg, ktorego cwicze juz ( a raczej dopiero) tydzien:
1. Przysiad z obciazeniem - ilosci powtorzen twardo sie nie trzymam, robie tyle na ile pozwala mi dzisiaj cialo
2. Wyciskanie na klatke
3. Wyciskanie na barki
4. Wioslowanie w lezeniu na laweczce poziomej
5. Tzw. Supermany chyba
6. Uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano
7. Pompki w podporze tylem
8. Uginanie nadgarstka ze sztangielka
9. Wspiecia
ABS II

Moze dodam od razu rozpiske z soboty 18.04

1) Przysiad - z malym obciazeniem bo zakwasilem uda na treningu. Ale luzacki trening a i zakwasy po nim znikly
2) Wyciskanie na klatke - tu wlasnie mam najwieksze problemy, z samym wyciskanie idzie latwo. Ale mam watpliwosci co do techniki, bo jak ostatnio robilem z plecami wygietymi w odwrocone u, bo tak gdzies czytalem ze trzeba i z rekoma jak najszerzej, bardzo ladnie czulem ale tylko gorna czesc wiekszego piersiowego. A dzisiaj jak robilem z plecami na lawce i barkami ( luzne lezenie) i troche wezszy rozstaw to albo tak sobie wkrecilem albo nie czuje klatki zbytnio. I jak robic z plecami wygietami w odwrocone u czy normalnie ? I rece trzeba trzymac tak zeby przy klatce miedzy przedramionami i ramionami byl kat prosty i tak wlasnie cwiczylem przy treningu gdzie czulem tylko gorna partie piersiowego wiekszego. Czy moge zmniejszyc kat miedzy przedramiona i ramionami?
3) Wyciskanie na barki - tu tez lux.
4) Wioslowanie - w treningu dobrze pracowali najszersze, tak mi sie wydaje
5) Supermany- meczace cwiczenie. Cos szyja mnie boli , jak podnosze tulow..
6) Uginanie na bicka - ladnie pompuje bicka a i pytanie: jak robie w serii to cwiczenie to na jedna reke a w drugiej serii na druga czy w pierwszej serii jedna reka potem druga ?
7) Pompki w podporze - musialem zmienic na te cwiczenie bo nie mam mozliwosci innego na trica . Ale trening raczej poszedl
8) Uginanie nadgarstka - zapomnialem o tym cw w pierwszej serii , zrobilem tylko jedna serie.
9) Wspiecia - tu nie wiem, na poprzednich treningach dopiero przy 0 czulem jakiekolwiek palenie w lydkach a tutaj juz przy 15 palenie bylo tak oste ze zdolalem tylko jeden raz jeszcze sie wspiac.

Stretching i abs po nim. Ladnie spompowany brzuch.

Po treningu czuje tyko naramienne, chyba za duze przerwy miedzy cwiczeniami mimo wszytsko. We wtorek postaram sie aby wszystko bylo ok z przerwami i seria trwala ~8 min

Fotki i wymiary dodam w najbliszycm czasie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
I po treningu. Poszedl dosc latwo, minimalne przerwy. Wszystko ok, tylko troche na ramienne zrobilem mniej powtorzen, za to dosc dobrze technicznie, dosc szybkie podnoszenie , wolne opuszczanie.

Od nast. tygodnia 3 obwdoy, na weekend postaram sie zrobic foty

Moze mi sie wydaje, ale juz czuje jakies tam postepy.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-04-23 20:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na biceps rób na przemian stronie czyli lewa-prawa po x razy na każda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Czyli np. robie 12 na lewa potem 12 na prawa i w drugiej serii tak samo ta?



edit: Sory za literowki w pierwszym poscie ale pisalem szybko a teraz nie chce mi sie poprawiac



Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-04-18 20:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Nie, rób 1 powtózenie prawa, potem 1 powtórzenie prawa, i tak na przemian aż na każdą będzie po np. te 12 powtórzeń na jedną ręke

Powodzenia, będę śledził

Zmieniony przez - szepke w dniu 2009-04-18 20:22:08

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Dzieki A jeszcze jakby ktos mogl napisac cos na temat mojego pytania w pierwszym poscie przy wyciskaniu na klatke.

Nie dziekuje . Ja tez czasem zagladam do Ciebie



Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-04-18 20:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Szepke chyba cos pomyliłes ;p kootek92; zobacz na to http://www.azsts.republika.pl/wyciskanie.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Heh, jednak sie zdecydowales na dziennik, powodzenia, zapraszam domnie, lap Sog-a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Maciek masz rację, nie doczytałem że chodzi o uginanie w podporze o kolano Wtedy 12 na prawą, i dopiero po tym 12 na lewą
Sory za wprowadzenie w błąd.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Riobson a no zdecydowalem A soga juz dostales ode mnie kiedys.

Maciek737 ale to sa porady dla profesjonalnych wyciskaczy. Mi bardziej chodzilo czy wyginanie plecow w odwrocone "U" jest odpowiednie dla poczatkujacych ..





Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-04-19 14:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Mostek jest przydatny przy większych ciężarach, żeby trochę "oszukać". Ty powinieneś się skupić na wyciskaniu z plecami w całości przyległymi do ławki i stopami mocno leżącymi na podłodze. Mogłeś czuć bardziej klatkę po tym, bo symulowało to coś w stylu wyciskania na skosie.
Wspięcia daj p przysiadach, barki po plecach.
Przerwy między ćwiczeniami minimalizujesz, jak się da to wcale ich nie robisz.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-04-19 14:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Eoghan nie poznalem po avku Myslalem ze jakis nowy ekpert czy cus. Dzieki, o to mi chodzilo. Kolejnosc raczej jest ok, wzorowalem sie na tym artykule o ACT: https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html 
I tam jest napisane :
"Kolejność parti w treningu ACT:
- Brzuch
- Uda
- Klatka
- Naramienne
- Plecy
- Bicepsy
- Tricepsy
- Przedramiona
- Łydki"

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-04-19 14:45:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulka obciążeniowa ?!

Następny temat

Jakie aeroby?

WHEY premium