SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypicie zbyt dużej ilości wody może zabić...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3089
Jacqueline Hanson bardzo chciała schudnąć. W tym celu udała się do konsultanta, który miał jej doradzić w jaki sposób może szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta, którą jej polecił polegała na ograniczeniu kalorii do 500 na dzień. Głównym jej składnikiem miała być woda. Jacqueline miała przygotowywać posiłki z zup, koktajli oraz miała wypijać 4 litry wody dziennie - Po trzech tygodniach moja żona bardzo straciła na wadze i zaczęła wierzyć, że im więcej wody wypije, tym bardziej schudnie - mówi jej mąż, Brian Henson

Tragedia wydarzyła się, kiedy kobieta oglądając telewizję wypiła 4 litry wody w ciągu 2 godzin. Zaczęła skarżyć się na na ból głowy, potem upadła w łazience i straciła świadomość. Karetka zabrała ją do szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się uratować Jacqueline. Przyczyną zgonu była zbyt duża ilość wody w organizmie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja potrafię wypić 4 litry piwa w 2 godziny
Źródło: "Daily Mail". To ten sam brukowiec, który pisał o Polskich obozach koncentracyjnych. Jakie źródło, taka wiadomość. Wszystko w temacie.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-12-12 20:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3089
Hehe to mialo byc jako "ciekawostka" No ja tez podobnie z piwem ale na drugi dzien czasami tez nie zyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łosoś i jego różne fragmenty w sprzedaży. Pytanie ??

Następny temat

Poszukuję ochotników do badania wpływu diety low carb na przyrost tkanki mięśniowej

injelly