SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypchniety brzuch... Co robic?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Witam. Mam problem z wypchnietym brzuchem. Rano brzuch jest wlasciwie normalny ale puznym popoludniem i wieczorem strasznie mi go wypycha. Nie jestem otyly (71kg, 178cm)regularnie cwicze a brzuch mi pompuje do przodu. Co moze byc tego przyczynal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
nie wiem jak duzy jest twoj problem ale moze byc roznie , moze przyczyna jest dieta i wzdecia a moze chodzi o zbyt glebokie przodopochylenie miednicy , napisz cos wiecej

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Może przepuklina - jeżeli ma formę bulki mniejszej lub większe. Oby nie. ŁAtwo to sprawdzić - jeżeli się wypycha coś do przodu - spróbuj się położyć i ją wcisnąć do środka. Zazwyczaj takie twory nie są uwięźnięte.

Od kiedy to masz i czy miałeś jakiś poważniejszy wysiłek fizyczny ostatnio. taki na maksa?
1

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
To jest problem z trawieniem postaraj sie zjeśc wiecej blonnika a znajdziesz go w owsiance.

Co do przepukliny i zapalenia otrzewnej stosuje się objaw Blumberga polega to na tym ze uciska sie powłoki brzuszne a nastepnie gwałtownie zwalnia się nacisk, ból który temu towarzyszy może swiadczyc o zapaleniu otrzewnej i np zapaleniu wyrostka robaczkowego.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
A co do wyrostka najtrafniejszy ponoć jest objaw objaw Rovsinga :)

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piękny biust

Następny temat

Usuwanie pieprzyka z twarzy

WHEY premium