SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadek w pracy, brak możliwości treningowych.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
W wąskim przejściu staranowała mnie krowa bydle ważące z 400-500kg. Wepchnęło mnie w wąskie przejście przygniatając mnie do jednej ze ścianek tego przejścia chcąc się przecisnąć dalej przez przejście rolując mnie między wąskimi ściankami, czułem i słyszałem jak chrupią mi kości, upadłem nie mogłem złapać oddechu, po złapaniu oddechu nie byłem w stanie podnieść lewej ręki wyżej niż bark, do szpitala od razu tam lekarz stwierdził, że to zbicie...miałem prześwietlenie żadnego złamania, od wypadku mineły już 3 miesiące ale do dziś nie mogę zrobić pompek 3-4 pompki i kolejne już sprawiają mi ból w obojczyku, wszyskie ruchy wyciskane wypychające z ciężarem odpadają, 40kg mi sprawia problem w serii ...a jeszcze w formie waliłem 120 na serię. Dodam, że od wypadku nie było żadnej regeneracji ponieważ pracuję za granicą 6x10h w tygodniu i nie ma czasu na odpoczynek staram się ograniczać ruch w którym czuje te kłucie ale nie zawsze mogę także zero regeneracji niestety
Ból czuję np, podczas prysznicu, kiedy lewą ręką sięgam do prawej pachy i naciskam na pachę mocniej...czuje jak coś ciągnie w miejscu obojczyka na zdj. zaznaczyłem mniej więcej, jakiś mięsień, ścięgno nie mam pojęcia jak to opisać.
Macie jakieś sprawdzone maści, leki na takie przypadłości ?
Co dopiero do polski w pażdzierniku i co dopiero wtedy mógłbym zrobić rezonans i wiedzieć co tak naprawdę jest przyczyną

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 235 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1096
Spróbuj z wyczuciem rozciąganie i rolowanie, używam Olfen lub traumon.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Już zamówiłem, ale podobną do tych twoich żel flexi jestem w uk nie ma olfen i traumon, znajomy w czerwcu podrzuci tu do mnie bo jedzie. Co sądzisz o flexiseq ? a jakieś dodatkowo tabletki polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 235 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1096
Nie używałem. Jak mam mocny problem to olfen zastrzyki lub tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie trenuj, co do masci nie koniecznie cos muszą dać, jak cały czas będziesz wymonywał ruchy to się nie zregeneruje, rolowanie i rozciąganie słaby pomysł, jak masz ścięgna jakieś naderwane to rozciąganie spowoduje dalsze uszkodzenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
anubis więc co mam robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak nie masz zamiaru się udać do lekarza, bo w Polsce w październiku będziesz to smarowanie maściami i oszczędzanie ręki.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj.
pozostaje jeydnie wizyta ufiozjo, tkory zbada bark i stwierdzi czy sa jakies powiklania po urazie.
3 miesiace to wystarczajacy okres by wszystko uleglo regeneracji i bys nie czul bolu, gdyby tak bylo.
musialo dojsc do przemieszczenia w obrenie stawu obojczykowego lub doslzo do uskzodzenia w obrebie torebki, sciegien czy miesni rotujacyh staw - bo bol uruchamia sie gdy wlaczas do pracy ruch slizgowy lopatki, o czym wpsominasz w poscie.
wizyta u fizjoi i dalsza diagnoza da odpowiedz co z barkiem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
dziękuje za tak jasną odpowiedź to jest coś z tych rzeczy co opisałeś, moja pozycja przy tym duszeniu wyglądała tak, że obie ręce i barki pod siłą nacisku zaczeły się schodzić do wewnątrz tak jakbym chciał zetknąc bark z barkim aż usłyszałem kilka strzałów wewnątrz. Niestety poki co nie mam możliwości kontaktu z jakimkolwiek lekarzem czy wizyta u fizjo. Jeżeli zrobię to co dopiero w pażdzierniku będę jakieś gorsze komplikacje ?


Zmieniony przez - Patrykos1999 w dniu 2021-05-27 11:06:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest z snem

Następny temat

Zaswiadczenie nieprawdy...

WHEY premium